Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küldjek el valakit...

Hogyan küldjek el valakit határozottan, de úgy, hogy ne legyek bunkó?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van, hogy random emberek betalálnak a buszmegállóban és kérdés nélkül, rámenősen elkezdenek velem beszélgetni, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, ha vadidegeneknek mondják a magánéletüket..már 10 pec után előveszem a telefonom inkább, de lesz*rják és mondják tovább úgy, hogy, még közelebb is jönnek. Hátrálok, jön utánam..

jan. 11. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig milyen mondatokkal próbálkoztál?

Biztosan látják rajtad, hogy nem vagy határozott, nem tudnád anélkül elküldeni őket, hogy ne érezz utána frusztrációt. Ez belül van sajnos neked, önbizalomhiány okozza.

Nincsenek eszközök a mondatok mögött.

Az, hogy határozott vagy, nem bunkóság, csak te a "mit fognak gondolni" mantra miatt hiszed azt.

Világosan ki kell mondanod, hogy nincs szükséged most társaságra, legyen szíves hagyjon békén. Ezen mi a bunkó szerinted? Valójában semmi. Csak te sajnos azt tanultam meg, hogy kiszolgáld a környezeted, tegyél meg bármit, csak sértődés még legyen.

jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

*tanultad

*ne legyen

jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
"Menj el, és ne gyere többet visssza! "
jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1

#1

Ez valóban így van, önbizalomhiányom van + környezetemtől "függök" sajnos. Egyébként tényleg nincs bunkóság a példamondatodban, én mégis arra gondolok, mivan ha megsértődik, zokon veszi stb..


#3😃😃

jan. 11. 08:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj rá, mert megsértődni az fog, aki meg akar. Normális ember bocsánatot kér, megérti, hogy nem akar társalogni a másik.
jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elnezest nem beszel magyar
jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5 Megpróbálom legyűrni a gátlásomat, köszönöm a válaszod!


#6 Ötletes:)

jan. 11. 09:18
 8/17 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Hogyan öltözködsz?

Mit sugárzol kifelé magadról?

Csak, mert az ilyesmi nem gyakori.

jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves férfiként is tapasztaltam már ilyet hogy random odajönnek dumálni. Elsősorban 50-60 körüli faszik találnak meg akik tarhálni akarnak néhány száz forintot. De ez csak olyankor fordul elő mikor alaposabban megnézem őket. Amikor látják hogy figyelem őket akkor kezdenek el odaszivárogni. Pedig csak nézegelődöm az utcán vagy mikor várok a buszra és ilyenkor találnak be. Mikor rájuk se nézek eszükbe se jut odajönni. Nem tudom mit hisznek az ilyenek. Ha rájuk nézek már lehet is tarhálni meg odajönni bratyizni? Szerintem próbálj meg valami bunkó arcot felvenni nálam is egyre inkább az válik be. És eszükbe nem jut odamenni.
jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8 Nő vagyok

Egyáltalán nem kirívóan, még nyáron sem.

Nem tudom, hogy köze van-e hozzá, de bizonyos réteg mintha ugrana a hosszú szőke hajra.

Nem tudom mit sugárzok magamból, én csak 9 óra munka után várom a buszt, hogy mehessek haza 😔


#9 az a durva, hogy én meg se nézem őket. Hozzám vegyesen jönnek oda, nem tudom milyen jogon mernek zaklatni másokat.

Bunkó arc nem rossz ötlet, észben tartom, köszi!

jan. 11. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!