Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted a gyerekvállalás...

Szerinted a gyerekvállalás megoldhatja a párkapcsolati problémákat?

Figyelt kérdés
márc. 11. 08:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a legrosszabb húzás egy probléma megoldására.
márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem úgy érti a 19, hanem az hogy ha valaki nem engedi meg a azt sem hogy ha sikerül akkor lehet gyerek előbb utóbb esetleg, még akár megszakításossal is vagy bárhogyan is, az egy nagyon görcsös ember. Aztán hisztizik hogy jaj a szexből gyerek lett, pedig ő annyira kívánta a párját, és hogy ő csak egy kis kívánós kisfiú. Nem férfi.
márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
46%
De nem válaszoltál a kérdésre. Mert én nem rohannék visítva orvoshoz, ha a szerelmemtől gyerekem lenne,hogy szedje ki belőlem :) Nálatok akkora a szerelem,hogy te igen :D nyomi.
márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%
Akárhogy is magyarázod, számomra csak azt bizonygatod, hogy te akarsz gyereket. Nos, én nem. Bár nem tudom honnan jött a feltételezés, hogy becsúszhat. Szerencsére már nem a sötét középkorban élünk, és a védekezésnek millió fajtája van. Nem kell odáig eljutni, hogy bármit is "kiszedjenek" belőlem. Kedves ősanya.
márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
45%
Nincs 100%-os fogamzásgátlás, ezzel szerintem már egy átlag 10 éves is tisztában van. De elég csak a gyakorikérdéseken végignézni a megfelelő kategóriákban. Szóval akkor minden együttlétetek közben undorral gondolsz a lehetséges gyerekre. Sztem találj inkább olyan párt,akitől nem undorodsz :D
márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
73%
25-ös te beteg vagy? Vagy mi? Inkább a hozzád hasonló váltanak ki belőlem undort. Tipikus iskolapéldája vagy a buta, bugris magyar embernek. Kár, hogy az olyanok szaporodnak, mint te. Nem baj, majd a segély megvígasztal, mikor a faszid félrekúr egy fiatalabb, feszesebb p_ncis csajjal, aki nem tiszta striás, frigid némber. A te hangárajtód egy idő úton úgyis uncsi.
márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
56%
Te miért vagy ilyen agresszív? Talán igazat írtam? A frigid jelentését még egyszer lapozd át,az pont,hogy nem a termékeny, normális nőkre jellemző :) Illetve a te pasid ugyanúgy félrek.rhat,te ugyanúgy öregszel és még családnak sem lehet nevezni titeket,meg amúgyis undorodsz tőle,úgyhogy a leges-leghalványabb gondolat sem fogja visszatartani:)
márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
73%

Én nem agresszív vagyok, csak tényeket közlök. De tudod mit, igazad van. Elhagyhat. Viszont ha szét is mennénk, nekem legalább lenne lehetőségem bárki mást találni. Az én testemet nem cseszte szét a szülés.


De neked pár pujával aligha. Úgyhogy legyél nagyon engedelmes kis anyakoca otthon, mert ha kidob, a kutyának se fogsz kelleni.

márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
49%
Ne legyél már ilyen gyáva:) nem cseszi szét a testedet a szülés,ha nem hízol sokat, rajtam pl semmi nyoma. Nekem is csak 1 gyerekem van,és lehet magadból indulsz ki de én nem vagyok cigány:)
márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is azt eredményezi, amit az 1# mond.

Nem megoldás ez a dolog, főleg, ha egy extrovertáltabb társsal van az ember együtt: nem fogja a gyerek lefékezni.

márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!