Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az apukának igaza...

Szerintetek az apukának igaza van ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel időnként együtt vagyunk. Ez régebbi ismeretség még középiskolából. Nem élünk együtt, nem járunk együtt, de vannak olyan helyzetek, amikor jól érezzük magunkat egymással. De egyikünk se szeretne ebből komolyabb kapcsolatot, ezt tisztáztuk, bizonyos esetekben azonban egymásra szoktunk találni. Ilyen célból nálam szoktunk összejönni, hogy ne zavarjunk másokat. Én 23, ő 22. Szüleink ismerik egymást. Nos, a lány apukája nemrég megjelent a szüleimnél, hogy mik az elképzeléseim a lánnyal, mert ha nincs semmi komoly, akkor szerinte a továbbiakban hagyjuk egymást. Azért érdekes, hogy nem nálam reklamált, miért kell ezzel a szülőket zavarni, és ha nem mondtam volna el nekik? Persze lehet, hogy ő így akarta nyomatékosítani mondandóját. De mindketten felnőttek vagyunk és nagyon is tudjuk, miért találkozunk, mi tehát a probléma ezzel? Vagy vannak, akik élvezik, hogy kontroll alatt tartják felnőtt gyereküket?

Vagy jogos a féltés szerintetek?


márc. 11. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem jogos. Ezt kontrollnak hívják, plusz megkerülve a két legérintetebb személyt, még sunyi besúgásnak is.
márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Én egy eléggé kulturált nő vagyok, kerülöm a a vulgáris megnyilvánulásokat, de erre még én is azt mondom, hogy kúúrvára semmi köze ehhez és nincs joga elszámoltatni. Szép is lenne!
márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Annyiból nem besúgás, hogy én ezt elmondtam otthon a szülőknek (bár nem lett volna kötelező, azért mindenkinek lehet magánélete), tekintettel arra hogy mindenki ismer mindenkit. Nekik ezzel nem volt kifogásuk, csak azt mondták, hogy ha komolyra fordulna kettőnk között a dolog, azt azért majd ők is hadd tudják. De most egyikünknek sincs semmilyen párkapcsolata, az meg, hogy esetleg neki valaki mást szemeltek ki a szülők, az engem egyáltalán nem érdekel
márc. 11. 19:42
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Mi a probléma??????????

Emiatt félsz sötétbe aludni?

márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen semmi probléma. A kérdés az, hogy az apának mi a gondja? Én teljesen nyugodtan alszom ettől...
márc. 11. 20:02
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
Szülőként én se tolerálnám, ha valaki ürítésre használná a gyerekem, de amúgy semmit sem akarna tőle. Ha nem vagy bele szerelmes, akkor hagyd békén, keress fel bordélyházat, ne ingyen puncira ácsingózz.
márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6-os


Nem használom "ürítésre", mert egyáltalán nem is "használom", sőt, ki sem használom sem érzelmileg, sem anyagilag. Tudjuk, hogy mit szeretnénk egymástól és ezen keretek között mozgunk. És már megbocsáss, de felnőtt gyereked magánéletébe nincs beleszólásod, nem a tulajdonod. Adj neki tanácsokat és támogasd, de ne irányítsd, ennyi évesen tud már dönteni.


Most mondhatod azt nekem, hogy "majd meglátod, ha neked is lesz gyereked", vagy "nem vagy még szülő, nem értheted". Tiszteletben tartva ezt az álláspontot, én ezzel sehogy, semmilyen szinten nem tudok azonosulni.

márc. 12. 07:36
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert anyukád vett neked egy lakást, meg anyukád pénzén tudsz venni óvszert már elég nagy arcod van.

Különben gyk-n igazolni, hogy neked igazad van olyan 2000-es évek.

Miért nem csinálsz erről tik tok videót?

márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan jött az hogy nagy arcom van, melyik megnyilvánulásból következtettél erre? Az hogy nekem a szülők vettek egy külön lakást, az miért is gond? Ebbe fektettünk bele és én is dolgozom, nem loptuk azt a pénzt.

Ez az oldal meg arra való, hogy kérdéseket tegyenek fel rajta. Nem önigazolást kerestem, csak megkérdeztem, hogy szerintetek igaza van-e a lány apjának, még akkor is ha hozzátettem, hogy szerintem egyáltalán nincs. De akkor 8-as, ha te nem a korábbi 6-os vagy, személyeskedés helyett inkább leírnád, miért jogosak apuka aggályai, ha már úgyis vele értesz egyet? Vagy hogy miért annyira gáz ez a köztünk lévő helyzet 2024-ben, ha mi ketten nem érezzük annak?

márc. 12. 13:49
 10/22 anonim ***** válasza:
8%

Már leírtam, csak nem értetted meg.

Na, jahhh. Ti vettétek a lakást, mintha már akkor dolgoztál volna életedben. :D

Saját bevallásod szerint is a szülők között erősebb a kapcsolat, mint az alkalmi partnereddel.

Hagy legyen már joga beszélni velük. Ha meg neked nem tetszik, akkor nem tetszik. Nyugodtan küld el neki ezt a linket, hogy neked van igazad, meg különben is felnőtt vagy :D

márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!