Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok számotokra milyen az...

Csajok számotokra milyen az álom pasi?

Figyelt kérdés

Gondolom ne legyen videójáték függő, azért ne is járjon mindennap ezdő terembe mert akkor az lehet a baj hogy más nőknek akar tetszelegni, írjatok le mindent magasság szeme színèt fej forma

Haja parfűm illat öltözködési stílus stb stb stb…



márc. 11. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Vagyoni helyzet lemaradt, az ellensúlyoz minden mást.
márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

"Gondolom ne legyen videójáték függő" jól gondolod. Bár nem a videojáték részével van a gond, hanem hogy függőség.


Miért ne járhatna edzőterembe? Én se akarok begubózni miatta a négy fal közé, neki miért kéne ezt tennie?


Magasság- nálam 10-15 centivel magasabb az ideálom (de tetszett már magasabb-alacsonyabb is, szóval ez nem nem nyom túl sokat a latban)


Alapvetően nekem a sötétebb színezetű fiúk jönnek be haj-és szemszín tekintetében (és utóbbit illetően nálam a hosszabb előnyt élvez, ha illik az emberhez)


Fejforma- ezen speciel sosem gondolkodtam még el, de szerintem teljesen mindegy(?)


Parfüm- teljesen mindegy, a lényeg, hogy ne húzzon maga után szagfelhőt


Öltözködés- a skinny jeans szerintem nagyon hülyén mutat, ezt utálom, ezen kívül nincs semmi konkrét. Legyen saját stílusa, ami jól áll neki, ez a lényeg

márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nalam 15 cm-rel magasabb (nem egyszerű mert én is 174 vagyok), magas, sűrű barna hullámos hajú, nem baj ha már őszül. Mosolygós, nyitott, néha titokzatos. Becsületes, és romantikus. Nálam ez minden. 😀
márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Külsőre nincsenek nagy elvárásaim, vagyis szerintem legalábbis: legyen ápolt, nálam (175cm) magasabb, legyen értelmes tekintete, alkatra pedig a "focista alkat" tetszik, vagy annál egy picit izmosabb. Csak a végletek ne legyenek: túl vékony, túl duci, túl izmos ne.

Belsőre pedig: megértő, határozott kiállásban és mentalitásban, intelligens és tájékozott, jó hallgatóság és remek beszélgetőpartner, humora is helyén van, kedves, nem okoz neki gondot, hogy lelkisebb vagyok. Segítőkész, udvarias, egyenlő félként kezel a kapcsolatban.


Fejformán sosem gondolkodtam, szemszín nem fontos, haj sem, parfümből nem rossz, ha van rajta egy kicsi, de ne vigye túlzásba. Öltözködés pedig talán inkább egy fokkal legyen elegánsabb, mint sportos a mindennapokban.

márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Fizikailag nincs kifejezetten "típusom", a férfiak szemét és mosolyát szoktam észrevenni, ha az megfog, a többi igazából elég széles spektrumú lehet. Annyi, hogy én is elég magas vagyok (175), legyen velem legalább egymagas.

Szeressen sportolni, aktív életet élni (én is járok kondiba és más sportra is, jó lenne pl egy szombat reggel elmenni együtt futni). Akarjon kirándulni járni, felfedezni (rengeteg túra be van tervezve külföldön és Magyarországon is, amikre egyedül is szívesen elmegyek, de meg is osztanám az élményt). Érdekeljék más kultúrák, ételek, történelem (nem az ilyen extrém koreaboo vagy otaku módon).

Legyen intelligens, legyenek meg a véleményei a világ dolgairól, lehessen vele jókat beszélgetni.

Pénzügyileg ha nagyjából hasonló fizetése van, mint nekem, az már bőven jó. Nem elvárás a saját lakás, autó, nekem sincs.

Korban kb 24-28 éves.


23N

márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Külsőre nem tudok mit mondani, metálos hosszú hajú is jött már be, meg sima basic stílusú arcok is. Nyilván az arc meg az ápoltság fontos, meg ne legyen konkrétan elhízva, ennyi.

A gamereket szeretem, de függő ne legyen persze. Én is szeretek játszani, de nagyjából legyen egyensúlyban azért az otthoni pihenés meg a lakáson kívüli programok aránya. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor mondtam le szociális programot azért, hogy otthon játszhassak, volt ilyen, de nem jellemző. (Itt nem a játék a lényeg, teljesen normális, ha valaki néha nem érzi, hogy ki akarna mozdulni és ilyenkor inkább az otthoni hobbijának hódol.)

A legfontosabb nekem a hasonló humorérzék, sajnos nagyon hamar kiábrándulok, ha nem tudunk egymás poénjain nevetni, az is szar, ha mondok valami vicceset, a másik meg csak néz, meg az is, ha ő próbálna viccelődni, én meg csak kínosan mosolygok.

Illetve a másik amitől herótot kapok, a folyamatos nyavalygás, kifogások keresése, meg a tipikus két lábbal a földön emberek, ami lehet valakinek pozitív, de nekem csak lehúzó, egész gyerekkoromban hallgattam azt, hogy az élet így meg úgy működik, ezt meg azt kell csinálni és pont mert ezek a szabályok és kész, alig vártam, hogy kikerüljek ebből :D

márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván legyél magas, gazdag, izmos de még így is előfordulhat hogy nem kellesz nekik, ők se tudják mit akarnak
márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Álompasi...besz@rok.

Durva

márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Számomra az az álompasi,aki békénhagy engem,és minél távolabb marad tőlem :D
márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Külsőre: nekem tetsző arc, 195cm, barna haj/szem, már nem szúró de még nem nagyon megnőtt arcszőrzet, kicsit testes, nem agyongyúrt, öltözködés: egyszerű,ing vagy póló/pulcsi, sportcipő/ bakancs, bőrkabát, laza farmer ( nem az a fajra ami rátapad a vádlijára, az számomra undorító, 🤮férfiatlan.

Belsőre: okos, kedves, törődő, megbízható, ő is szeressen olvasni mint én( könyvek), szeresse a jó sorozatokat is, de lehet nyilván más hobbija is. Nyilván ne legyen drogos, alkoholizáló, drogos, dohányos szerencsejátékos stb, szeresse a kutyákat, ja és fideszessel, vallásossal, abortuszellenessel, gyereket akaróval, házasságellenessel, homofóbbal, rasszistával szóba sem állok. Így hirtelen ennyi.

márc. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!