Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csajok! Mennyi idő alatt...

Csajok! Mennyi idő alatt értétek el az álom alakot?

Figyelt kérdés
...illetve milyen edzést választottatok, milyen gyakran és mi volt a kiindulási állapot?
2014. okt. 7. 15:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Flabelos es banandieta

Sajnos tulzasba vittem es ugy nezek ki mint Toldi Zsuzsi

2014. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a káposztaleves diétát kezdtem el mellé pedig ördögnyelv kapszulát szedek.

Csak úgy szaladnak le a kilók :)

Viszont az ismerőseim szerint csak még csúnyább lettem, de ők nem érdeklnek :D

2014. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Danabollal 1 nap alatt megvolt. Csütörtök este jött a kamion másnap délre bekokszoltam és kész volt.
2014. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%

De koksz veszélyes!

Ne szedj semmilyen fehérjét,tömegnövelőt,kreatint meg ilyen danabol izét mert felfújódsz!!!!! Meg baj lehet a mensiddel is!!!Nem vicc!

2014. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
:D
2014. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Mi olyan vicces azon, hogy nem lehet majd gyereked vagy valami mutánst hozol létre? (bár egy tininindzsa teknőcnek vagy egy X-mannak örülnék :))
2014. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
:D
2014. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10%

Nevessetek akkor -.-


Kérdező, te meg ne add fel, érd el az álmaid!!

Sokan hátráltatni fognak, de ne érdekeljenek, ismerőseim szerint csak csúnyább lettem de nem adom fel!! 45kg meg se állok!Hajrá!


Kezd mondjuk heti 3-4 zumbával vagy futással emellé pedig heti 3-4 flabélos. Kondizni meg ne menj! A nagy felfújt izmok csúnyák és még használhatatlanok is!!

Étrend: káposztaleves diéta + ördögnyelv

Csak ajánlani tudom :)



Ilyen fehérje bizba..szokat meg tényleg ne szedj!!!!

2014. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudom eldönteni, h egy baromi nagy troll vagy 8#, vagy csak simán csökkent értelmi képességű :D
2014. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hát igen megettem én is egy kamion danabolt, másnapra nagy felfújt izmaim lettek. Meg porozok is. Az asszony hozott az ABC-ből lisztet meg Nescafét. Már be se férek az ajtón. Most mondta az orvos, hogy menjek Zumbára meg Flabélosra, mert így nem fogok beférni az ajtón. Most már nagyon nem bírom, mert tegnap rám borult a zöld festék és az utcán azt hitték, hogy én vagyok Hulk. :D:D:D:D:D
2014. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!