Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cathy Cassidy- Csajok és...

Cathy Cassidy- Csajok és csokik könyvsorozatát fontos, hogy sorrendben olvassuk?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam a 3. részét a sorozatnak (nyári álom) és az érdekelne, fontos-e, hogy az első résszel kezdjem vagy a történetbe nem zavar bele, ha a harmadikat olvasom először?

2020. máj. 18. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én először a második részt kaptam meg és nem zavart. Van benne egy alaptörténet ami egyfolytában folyik a háttérben( Honey, az édesapa az édesanya és a mostoha apa “harcára” gondolok) de minden könyv külön is megállja a helyét. Mindegyik az egy külön történet. Szóval szerintem nem olyan fontos sorrendbe olvasni. Remélem tudtam segíteni:)
2020. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. máj. 19. 10:57
 3/3 anonim válasza:
Ha lehet inkább olvasd sorba, de ha nem tudsz várni vagy nem tudod beszerezni a többi kötetet, akkor olvasd külön. Végülis nem lehet olyan nagy baj, max. sok dolog lesz, amit nem értesz meg.
2020. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!