Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Ti valóban megnézitek...

Lányok. Ti valóban megnézitek a pasik fenekét? Miket néztek még meg külsőleg rajtunk?

Figyelt kérdés
Ugye azt értem hogy mi pasik miért nézzük meg a csajokét, de ugyanúgy akkor ti is megnézitek a miénket?

márc. 14. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nem különbözünk ám annyira :)

márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én az arcot és a kezet nézem először, a fenekét direktben nem.
márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Amit viszont mindig megnézek az az arca, a tekintete, a testtartása, és szintén kezeit, karjait.

márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem.
márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Csak akkor, ha helyes is.

Körmöket és fogakat nézek még

márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Hat én nagyon finnyás vagyok de a fenék pont nem érdekel

Sportos legyen és magas

Nyilván ebből adódik a feszes fenék de amúgy az pont nem szép része a férfinek

márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyengém a szép kerek férfi fenék :D Főleg, ha olyan nadrágban van, amiben jól látszik. Ezen kívül a tekintet, mennyire meleg, mennyire barátságos, illetve szeretem, ha egy férfinek vastag az ajka, és van szakálla is. A fogakat is megnézem, ha van rá lehetőség.

De még olyanoknál is, akikkel tudom, hogy sosem lesz semmi, jól esik ránézni, hogy mennyire jó pali már.

Viszonlag sok férfi haverom van, nekem legalább annyira furcsa, mikor ők magyarázzák nekem, hogy mennyire szeretik egy nőn a kerek feneket, a vastag/vékony combot, a melleket, a szép arcot, mint nekik, mikor én magyarázom, hogy mit szeretek egy férfin.

márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mi pasik imádjuk a női kerek popsit.
márc. 14. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a kemény feneket szereti. Én a nagy puhát szeretem amit ha megfogsz benne marad az ujjad nyoma.
márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9 jól beszélsz
ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!