Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pofára estem a mai Március...

Pofára estem a mai Március 15.-ei sulis előadáson, rettentően kínosan érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A színpadon egy hülye lépcsőn mentünk le, és valahogy elvesztettem az egyensúlyom és telibe arcra estem.


Nem lett bajom, ennek örülök, de az egész baromi égő volt, egy rémálmom vált valóra.


márc. 14. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szuper.

Ennél nagyobb kellemetlenség soha ne érjen.

márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül a kutya nem fog emlékezni rá 3 nap múlva.

Kivéve, ha emlékezteted őket rá.

márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott kellett volna teli torokból üvölteni, hogy "talpra, Magyar!"
márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
ne aggódj, jön a háromnapos hétvége, ha hétfőn még bárkinek is eszébe jut, úgy fog rá emlékezni, hogy "a béla tökre feldobta a műsort"... úgyis mindenki végigalussza ezeket az izéket, szerinted bárkinek is feltűntél? XD
márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én palacsintát sütnék a helyedben.
márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Örülj, hogy nem lett nagyobb bajod.

Az egyik színjátszósunk a főpróba közben szünetben felült a színpad szélére, ott beszélgetett, amikor kellett volna vissza menni a színpadra, kecsesen leszökkent, de beakadt a nadrágja egy szögbe, és becsülettel kiszakadt neki. Haza kellett telefonálnia, hogy hozzanak neki nadrágot.

márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is estem már több helyen el, ez életünk során, kb. mindenkivel előfordul.

Gondolj Joe Bidenre, állandóan kúszik mászik, pedig őt 50 kamera veszi, és az egész világ figyeli.

márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy kellemetlen, de poénnak kell felfogni, nevetni magadon és ennyi. A talpra magyaros ötlet szerintem nagyon jó :D

Én rengetegszer estem keltem már mindenhol, borzasztó ügyetlen vagyok. Tényleg kellemetlen ha az ember próbálja elérni hogy komolyan vegyék, de humorral az élet elviselhetőbb sokkal. :)

márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagycucc.

Én szalagavatón léptem félre a lépcsőn anno.

Mára már csak egy jó poén, semmi több.

márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkoriban sokan elestek.
márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!