Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor nem voltál elégedett a...

Amikor nem voltál elégedett a helyzeteddel, hogy álltál neki a változáshoz?

Figyelt kérdés
Eljött a pillanat, hogy ez most nagyon nem jó, így nem maradhat a továbbiakban és változtatni kell, erre gondolok.

márc. 14. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Átgondoltam, hogy mi a probléma pontosan, milyen lehetőségeim vannak, mihez milyen teendőm van. Aztán elhatároztam magam, hogy milyen változás kell és meghoztam.
márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanúgy, ahogy az egyes.

Végiggondoltam mi hozhat hosszútávú változást és valós segítséget kértem hozzá.

márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Végig kell gondolni, mi okozza, hogy nem érzed jól magad a bőrödben. Én ha tudtam, hogy a párkapcsolatom a sz0r, szakítottam, ha a munkám, kerestem másikat.
márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kibőgtem magam, aztán átgondoltam mi lenne hosszú távon a jobb megoldás, ami jobban passzolna a hosszú távú terveimhez. Aztán megtettem a lépést. Nem könnyű soha változtatni,de ha úgy érzed rossz helyen vagy, akkor muszáj lépni.
márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!