Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mi a baj a magas lányokk...

Fiúk! Mi a baj a magas lányokkal, vagy miért gond, ha egy lány szép és nőies, viszont ezzel együtt magas?

Figyelt kérdés

márc. 15. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
nekem nem gond mert nem vagyok törpe , de a 160-170cm férfiakat zavarja hogy az assssszony magasabb mint ők
márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

A bátortalanabb fiúknak könnyebb bátorságot gyűjteni ha lány alacsonyabb,úgy hiheti azt a fiú hogy ő a domináns.

Az átlag feletti magasságú nőkhöz nem árt az átlag feletti önbizalom.

márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
165 Centi vagyok. A személyisége és a szeretete érdekel, nem a magassága, megölelem én a mellkasát is ha úgy van. :D
márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem arányos a magas lányok testalkata, vagy nagyon vékony vagy egy nagydarab nő mint Molnár Anikó
márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem semmi bajom nincs velük emberileg, de nem vonzók, ez meg ízlés kérdése, nincs miértje. Mondjuk ez is csak egy dolog a sok közül, volt már magasabb barátnőm is.
márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Számomra a kisebb csajok vonzóbbak, olyan kis cuki ölelgetni valók.

Magas csaj sose kellene.

Jó max egy estére...

márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sem gond, hanem inkább tetszik, mert hosszú lábuk van, nagy cipőmérettel.
márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem gond,inkább tetszenek mert magas vagyok:)
márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Honnan veszed, hogy gond van a magas lányokkal? Nagyon sok csinos, szép 170-175 cm feletti csajt ismerek, nem szoktak arról panaszkodni, hogy kifejezetten a magasságuk miatt utasítanák el őket. Nyilván ha nem akarsz magadnál alacsonyabb pasit, akkor kisebb a “választék”, mint egy pici nőnek, de azért a férfiak is egyre nagyobbak, ha nem 190 cm vagy, akkor azért akad megfelelő ilyen kitétellel is.
márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel pasiként 164 cm vagyok, nekem max ezen méretben kellett mindig barátnő.

Kell a fenének egy égimeszelő csaj, aki magassarkúban kb 180 felett lenne.

Sose jöttek be a magas csajok

márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!