Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 éves vagyok, a barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, a barátnőmmel másfél éve együtt vagyunk. Úgy érzem vele együtt szeretném felnevelni a gyerekeim, élném le az életem, viszont úgy hiszem túl hamar találtunk egymásra, mert még szeretnék más lányokkal is együtt lenni?

Figyelt kérdés
Ez a gondolat egyre többször megfordul a fejemben. Hiába a mindenem. A kerdojel nem szandekosan kerult ilyen megfogalmazasban a mondat vegere!:)

2022. szept. 14. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak te tudsz dönteni, ha megcsalod nagy eséllyel annyi a kapcsolatnak, de megértem, hogy ilyen fiatalon eszedbe jut, hogy milyen lenne más lány.
2022. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Korai még. Amikor az ember szerelmes, így érzi, ezt érzi. Majd az idő eldönti, hogy lesz később.

Sokat és robbanásszerűen fogsz változni, fejlődni, ő is.

2022. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne akkor, ha más lányokkal is együtt lennél? Mit többet adna a jövőre nézve, ha utána csak vele akarnál lenni?
2022. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
ez sajnos balszerencse, hogy ilyen fiatalon találkozol az "igazival" mert nagy eséllyel nem fog örökké tartani :( pedig ha 25-30 évesen történik akkor házasság stb de sajnos ilyen az élet
2022. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem várj még. Lehetséges, hogy azért érzed ezt, mert nem tökéletes maga a kapcsolat.
2022. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanilyen érzésem volt tini koromban, úgyhogy megértelek, viszont annyit fontosnak tartok kiemelni hogy nem vitt előrébb az életben az hogy több emberrel is lefeküdtem, sok értelme nem volt. Persze tapasztalat, kiéltem magam stb de semmivel sem jobb így
2022. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!