Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A diszkót vagy a házibulit...

A diszkót vagy a házibulit szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
És miért?

márc. 17. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Házibulit, mert akkor nem nyomulnak rám random hülyék, nem negyed óra alatt kapok új italt, ráadásul annyiért egyet, amennyiből otthon berúgok kb, olyan zene szól, amilyet mi akarunk és csak azok vannak ott, akiket látni akarok.

Plusz én szervezni szeretem nálam, mert akkor haza se kell mennem buli után😁

márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Házibulit, mert ott garantáltan normális társaság van, illetve a zenék és az italok is a mi igényeinknek megfelelően vannak.
márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem féltek hogy pl leitatnak, és pl megcsaljátok a pártokat?

Erre diszkóban kevesebb az esély, de a házibuliban ez a pasik célja. :)

márc. 17. 10:26
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Házibulit szeretem. A logikádat nem értem. Aki meg akarja csalni a párját az bárhol megteszi, ráadásul házibulin ismerősök vannak, jó esetben senki sem haverkodik olyannal aki leitatna és kihasználna valakit. Amúgy érdekes a logikád, hogy házibuliban a leitatás a cél a diszkóban meg nem
márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a házibuliban nagyobb a megcsalások esélye.
márc. 17. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Házibuli, ismerősökkel, idegenekkel nem tudom magam jól érezni, egyszer voltam diszkóban, felejtős. Piálni nem szoktam, úgyhogy engem elcsábítani senki se tudna a páromtól, csak mert részeg vagyok...
márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

A hazibulit, de csak akkor, ha nem az en kozelemben van, es nem kell leslattyogni a lepcsohazba ejnek evadjan, es kiszaggatni a fazisonkent 150A-es NKI-t.



39F incel

márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát bocs, de nekem nem nemi erőszakolók a barátaim, ha van párom, akkor meg 99%-ban ő is részt vesz ezeken az alkalmakon, de ha esetleg mégsem lenne ott és ilyen szándékaim lennének (nem jellemző) akkor gyanítom biztos, hogy nem több barát orra előtt csalnám meg, hogy bármikor visszajuthasson a fülébe😂 Legalábbis nálam általában az van, hogy az aktuális párom be van vonva a baráti társaságba és én is az övébe, elég nagy önszabotázs lenne társaságon belül megcsalósat játszani.
márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

#3

Erre pont egy szórakozóhelyen nagyobb az esély; részben azért nem járok már tizenhét éves korom óta (most vagyok huszonhárom), mert az egész arról szólt, hogy milyen idegen férfiak próbálnak fogdosni vagy leitatni. Undorító.

Egy házibuliban sokkal jobban meg van válogatva, hogy kik jöhetnek. Eddig egyszer se próbáltak leitatni és a megcsaláshoz sem kerültem közel, ahogy senki sem, aki a társaságaim egyikében van. Aki a párjával jön, az a párjával is távozik.

(#2)

márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Inkább házibulit. Csak jó ismerősök vannak, olcsóbban kijön, lehet társasjátékozni. Ettől függetlenül néha járok retró diszkóba. 10 évvel ezelőtt még sűrűbben jártam, havonta kétszer-háromszor. Előző évben már alig voltam.


35/F

márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!