Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet 50 cm az átlagos...

Hogy lehet 50 cm az átlagos comb körfogat, ráadásul Amerikában, ahol olyan sok a túlsúlyos?

Figyelt kérdés

Több forrásból is ezt az információt találtam, egyet idézek lejjebb.

Az én comb körfogatom 52 cm álló helyzetben, a legvastagabb részén mérve. Az átlagnál vékonyabb vagyok, 162 cm, 48 kg, nő. Ráadásul alacsonyabb embereknek még kisebb kéne legyen a combjuk. Nekem mindenki azt mondja, hogy vékony vagyok, kifejezetten a lábamra, combomra is mondták már, hogy vékony. Idegenek is, akik nem tudták, hogy én vastagnak látom. Szóval én vastagnak látom a combom, de azért ahogy a nagy átlagot nézem az utcán, az emberek nagyobb részének az enyémnél vastagabb a combja. Akkor hogy a fenébe jön ki ez a statisztika. A linkelt cikkben a mérés helye és módja is le van írva, tehát abban nincs eltérés.

Mégis nagy a combom, nagyobb, mint az átlag, és én se látok jól, és mindenki hazudik?

Mi más magyarázat lehet még erre?


"According to body measurement data from the US Department of Health Statistics, the average thigh circumference is 20.2 inches (51.3 cm) for men and 19.7 inches (50.1 cm) for women."


[link]



márc. 17. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a combokat nem értem, 35 feletti BMI-nél (II. fokú elhízás) volt 60 centi úgy, hogy hasra és combra híztam.
márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 és előtte mennyi volt? Vagy miután lefogytál?
márc. 17. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikor el voltam hízva, akkor 84 kg voltam, és 60 cm a combom, most vagyok 58 kg és 48 a combom.

157 cm magas vagyok.

márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik, hogy 50 kilóval is 50 cm fölött volt a combom, pedig nem volt vastag. Most lusta vagyok megmérni, de majd visszatérek az adattal.
márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Tökmindegy mekkora a korfogatpd, csak ne legyen zsiros. Legyen izombol es akkor jol nez ki.

A bmi indexet meg nem erdemes nezni, mert nekem 169 cm 65kg ferfira is azt mutatna, hogy sok, kozben csak tobb rajtam az izom, mint egy atlagos emberen. (Nem sokkal tobb, az idealis súlyom 63 kg korul van szerintem.) Amit erdemes nezni az a testzsirszazalek, de mivel pontosan nem lehet merni, igy csak ranezesre loheted be magadnak. Nekem olyan 10-15% kozott lenne jo, de 15-20 kozott lehetek jelenleg. Noknel ilyen 20 koruli teljesen jo pl, nem kell szalkasnak lenni, meg vannak helyek, ahol kis zsir jol mutat, pl fenek, mell.


27/F

márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem *mindig* hasznos a BMI, de ha semmit nem mozgok, és akkora vagyok, mint a disznó, akkor hiszek neki.
márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csecsemőket is beleszámolják.
márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 nem. 20 év felettiek. De az idősek a sorvadt izmaikkal lehúzzák az átlagot. A 20-49 év közötti nőknél 51,9 cm az átlag.
márc. 17. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Dagadtak csak itthon vannak.
márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En normál bmi ben vagyok és 60 cm a legszélesebb ponton... szóval tényleg furcsa mert az utcán főleg nálam kövérebbeket látok.
márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!