Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem nőt szinte semennyit...

Miért nem nőt szinte semennyit a karom körfogata?

Figyelt kérdés

4 hónap alatt rám jött 8 kg. Heti 3x edzettem, egész testes edzéstervem volt. Fehérjebevitelem rendben volt.


Tehát 3x edzettem a bicepszet és a tricepszet. A következők voltak karra a gyakorlataim: koncentrált bicepsz ( 2x 10 10kg + 2x10 12 kg) kalapács bicepsz (15-15-12-10 8 kg), egyenes rudas bicepsz (4x10 20 kg) tolódzkodás ( 4x15 saját testsúly) lórúgás (3x10 4 kg) meg amikor a nyak mögé engedjük a feltartott súlyt (3x15 12 kg) ennek sajnos most nem jut eszembe a neve.


2 hónap után emeltem a súlyokon vagy az ismétlésszámon változtattam.


Valamit nagyon rosszul csinálhattam, mert a has körfogatom nőtt 8 cm-t


2022. jan. 2. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolom rossz az etrend
2022. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ha megvan a kcal plusz és az optimális protein bevitel (2gramm tskg-ként) akkor mi lehetett totál rossz rajta?
2022. jan. 2. 11:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha 8cmt nott a hasad akkor biztos tul sok a kcal. De igy latatlanba nemlehet mit mondani, milyen az edzesterved etrended eletviteled stb.
2022. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, túl sok volt. Hát az életvitelem olyan, hogy rengeteget dolgozok, és itthon is sok teendőm van. De létezik az, hogy a kimerültség miatt pihenés során nem az izomzat fejlődik, hanem zsírként raktározza a energiatöbbletet?
2022. jan. 2. 11:40
 5/17 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy mely gyakorlatokat csináltam karra, ismétlésszámmal, súlyokkal együtt. Nem volt könnyű bicepszre nekem ez a súly.
2022. jan. 2. 11:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pihenőidő kevés. Semennyit sem nőtt a karod, vagy a formája sem változott?
2022. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Erdekes h feljott 8kg de karra egy cm se. Meg ha nem is edzenel ra csak hatbol kapna meg nyomasokbol akkor is nonie kellett vna. Lehet h a regeneracioval van akkor a gond.
2022. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Formára változott. Kicsit tónusosabb, illetve kaptam pozitív visszajelzéseket. Most lemérettem, alapból 34, feszítve 36.


Én még arra gondolok, hogy tricepszre elégtelen amit csinálok.

2022. jan. 2. 12:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Pihenőidő alatt az egyes sorozatok között eltelt időre gondolsz vagy két edzés között eltelt időre?
2022. jan. 2. 12:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen lehet, hogy tricepszed jobban meg kell edzened, végül is a felkaron az a nagyobb izom.

Pihenö idővel a két edzés közt eltelt időre gondoltam.

2022. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!