Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a tudatos...

Mi a véleményed a tudatos gondolkodásról?

Figyelt kérdés
Az emberek milyen arányban alkalmazzák?
márc. 17. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Rossz. Akkor jön elő a téma, ha megszorítások vannak. Anno az egészségügy reformjánál amikor bevezették a vizit díjat is azt mondták, hogy tudatosan járjunk oprvoshoz, ha már nagyon kell -.-
márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szikszai.B ***** válasza:
85%
Alapvető dolog. Sokaknak az teszi tönkre az életét, hogy képtelen tudatosan gondolkodni, ill. minimálisan sem tudják kontrollálni az elméjüket.
márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
2-es, mi az az elme? Én ilyenekről tudok mint sejtek, szervek, agy, stb, az elme meg ilyen fiktív fogalom.
márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szikszai.B ***** válasza:
91%

#3


A te elméd valószínűleg tényleg csak fiktív... 😂😂

márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Ezt eredményezte nálad a tudatos gondolkodás? Hát ez nem valami vonzó alternatíva. Úgy teszel mint aki ért hozzá, aztán azt se tudod mi az az elme. Akkor minek papolsz olyanról amiről semmit se tudsz?
márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Jó dolog, hasznos, de nem szabad mindent tudatosan csinálni. Mert végén nem csinálsz semmit. :D


A tett halála az okoskodás...

márc. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is alapvető fontosságú lenne, hogy az ember életben tudjon maradni, viszont az a baj, hogy az emberek többsége tudatosan nem él vele.


Pl. mindenki tudja, hogy a dohányzás mennyire káros az egészségre. Mégis rengetegen dohányoznak.

A tudatosan gondolkodó teljesen mellőzi az életéből azokat a dolgokat, amik rombolják az egészségét.

márc. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Akik dohányoznak azt is tudják, hogy a beilleszkedésüket a sok ökör közé megkönnyíti ha cigiznek. És ezt az előnyt választják, bevállalva a hátrányait. Aztán annyira félnek mit fognak szólni a haverok ha ők leszoknak, hogy nem mernek belekezdeni.
márc. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Fárasztó állandoan tudatos tervezni szervezni odafigyelni elvégezni állandoan krányktani kontroll alatt tartani mindent.

A munkám is szellemi munka szinte minden nap kell tanulnom vmi új dolgot, aztán még koordináljam az eletem is hogy ügyintézzek pályázgassak haladjak fejlodjek is ne csak a cég zsigereljen ki. De kizsigerel. Munka után szita már az agyam teljesen es elegem is van hogy fejben nincs pihenésem soha.

Nincs olyan higy csak ugy letezel vagy és boldogság. Mert ha nincs a hajonak se kapitánya az csak sodródik es az adosságba meg minden rosszba csak. Jóba véletlen se.


Mintha lenne egy kimondatlan állandoan lehuzo erő ami ellen folyamat uszni kéne. Elfáradtam már az egészbe. A vért izzadasnak sincs eredménye látszata se. 10 éve vagyok alberletben. 10 évi kapálozásnak küzdelemnek se volt értelme soha, eredménye ma sincs.

Akkor minek van.


Csak ugy lehet lakasom ha meghal vmi felmenő. Ez a tehetetlenségérzés kilátástalanság úgy, hogy iskolákban is színötös voltam, versenyekre jártam, és ugy hogy a bukott osztálytársam aki nem csak azért bukott mert lúzer, hanem tényleg buta, de ő dupla/tripla annyit keres ma, mert berakták jó helyre es folyamat van protekciója.

Nem is 10 év hanem 6 éves kortól se látom ma azt hogy na ezért megèrte a sok iskola stresst vizsgák kulfold, magyar munkahelyek az állando költözés keresés, a folyamatos nincstelenségből a remény padlórkról felállnk ujra mindig, tenni harcolni.


És alberlet és honapról hónapra élés van még ezek után is.

Elfáradtam az egészbe.

márc. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
*állandóan irányitani
márc. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!