Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehet rendszeres simogatás...

Hol lehet rendszeres simogatást, öleléseket, csókokat rendelni?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, rengeteg szeretetre van szükségem, de az utóbbi időben amikor ismerkedni próbáltam, a lányok megijedtek sorra tőlem, azt mondták túl sok vagyok és nem vagyok türelmes.


Szeretném fejleszteni a kommunikációmat, hogy letompítsam a hirtelen intenzív érzelmeimet. Sarokba szorítva, tehetetlennek érzem magam. Félelem és elkeseredés van bennem, a rendszeres tartós szeretet hiánya elvette az önbizalmamat. Ha kaphatnék esélyt, hogy a hibáimat helyrehozhassam, ha valahonnan megtanulhatnék jól kommunikálni, ha megerősítést kapnék hogy van, amit jól csinálok, akkor jó úton lennék.


Kerestem Google-n, de az nem a barátom.


márc. 18. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs csók szolgáltatás sehol, ahogy barátnő sem terem rendelésre. És ha lenne ilyen, akkor is csak egy imitált, hamis világban találnád magad, ahol nem a személyiségedért vagy külsődért vannak oda, hanem a pénzedért. Prostiknak tudsz fizetni, ha van gusztusod hozzájuk érni.
márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok prosti, de pénz szűkében vagyok szóval ha fizetsz még bele is férhet nem tudom hány éves vagy én 30...
márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológusnál, mármint a “hol kaphatnék esélyt” utáni részre reagálva, ölelgetni meg csókolgatni nem fog. :)
márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Emag.
márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

A Gubacsi út déli végén ott állnak a fogatlan cigány qwák.

Ők szerintem 10-20 ezerért még lelket is kikúrják belőled.

márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Rosszlányokon is vannak értelmesebb lányok akik barátnő flesst adnak és ha te épp csak beszélgetni akarsz vagy ölelést semmi extrát akkor azt kapod. Sőt vannak kifejezetten olyan lányok akik nem is vállalnak szexuális együttlétet. Én is találkoztam már teljesen értelmes, egyetemista lánnyal aki azért rosszlányok tag mert pénz szűkében van. Persze én nem a semmiről megyek pofázni meg ölelgetni őket hanem a 40 milis betöltött vazelinos golyós bránermajstert beakasztani temeravtena pusztujjon a vilag csak baj ne legyen
márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nézz szét a TEMU-N.
márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de szerintem egy háziállat sokat segítene. Ő szeretne téged és te is simogathatnád, szerethetnéd.
márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Csajozz be.

2-3 randi után csak megengedi a csaj, hogy megöleld.

Vagy bukott randik után kérj búcsú ölelést.

márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Magyarok vagyunk: nekünk ezek a szavak nincs a szótárainkban.
márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!