Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valahova rendszeresen...

Ha valahova rendszeresen jársz és ott kibeszélnek a hátad mögött, hogy oldódott meg?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 00:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
41%

Azóta feléjük fordulok... így csak előttem tudnak kibeszélni.

A lényeg, hogy a végén jót kell röhögni mielőtt elhagyod a közös teret. :D

2023. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Letojom, ki mit beszél rólam.
2023. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Megvertem.
2023. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A hátam mögött el is verhetnek, nem édekel.
2023. aug. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Úgy hogy ku.vára nem érdekelt mit beszélnek. Nekem volt igazam. Ugyanúgy jártam továbbra is nem adtam fel azt a csoportos órát csak mert szemetek voltak. Igazából csak 2 ember volt az és hangolta a csoportot. Nem köszöntek ha bementem. De nem érdekelt. Ez ment hónapokig. Aztán rájöttek én keményebb vagyok mert nem érdekel és szép lassan megbékültek. Jóban vagyok az összessel.
2023. aug. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel. Akit érdekel az én verzióm is az úgyis tőlem fog kérdezni. Akit meg nem annak felesleges lenne mentegetőznöm vagy magyarázkodnom.

Véleményük lehet velem kapcsolatban, de az nekem is lehet róluk. Csak ameddig én tudom minek, hol és mennyire van helye addig más nem biztos.

2023. aug. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyenről, de attól függ, hogy milyen következménye van a kibeszélésnek, illetve igaz-e amiket beszélnek.
2023. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt már olyan hogy ott voltam, és úgy beszélt ki. Megkérdeztem hogy a szemembe nem meri mondani?

Nem rólam van szó.. Aham. Egy szép monológot mondtam neki hogy növesszen gerincet, mennyire szánalmas, jellemtelen, férfiatlan lúzernek tartom. Én szemtől szemben elmerem mondani neki, mert annyira lenézem, nem félek tőle blablabla.

Bevörösödve elrohant. Kevesebbet látom. Ha látom is akkor nem pofázik rólam. Az meg hogy a hátam mögött kibeszél-e még, nem izgat. Jól beégett a haverjai előtt amikor beszóltam neki és nem mert visszaszólni.

2023. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen munkahelyem. Tele volt rosszindulatú, pletykás nőkkel akiknek olyan sivár volt a magánélete, hogy a másokéban vájkáltak unalmukban.

Tipikusan az a "dögöljön meg a szomszéd tehene is..." felfogásúak.

Ha velük tartottam az volt a baj, ha elkülönültem, mert nem akartam részt venni a sz@rkeverésben, akkor meg az volt a baj. Persze engem is kibeszéltek a hátam mögött ("keresztbe is tettek" párszor), volt aki utólag mindent visszamondott. Egyébként értelmiségiekről van szó, irodai munka.

Inkább felmondtam. Életem legszebb napja volt amikor megszabadultam tőlük.

2023. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
17%
Szia Judit. Mi az a sok ki iras facebookon hogy figyelnek?
2023. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!