Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeret rajta???

Mit szeret rajta???

Figyelt kérdés

Van egy ismerős házaspár. Látszik rajtuk, hogy szeretik egymást. Amit nem értek!

A férfi ugyanis vékony, jóképűnek mondható. Kedves mindenkivel, sokat viccelődik.

A nő viszont egy útálatos teremtmény. Senki sem szereti. egy nagy darab kövér nő, jóval 100 kg fölött. 120 körül lehet szerintem

Csúnya, öregebbnek néz ki a koránál. nem is igényes, pl semmi műköröm, smink.

Mit eszik rajta a hapsi? Látszik hogy szereti, szépen beszél vele, stb.

Mazoista?


márc. 20. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg vele nem útálatos a nő. A szépség pedig relatív, a pasinak valószínűleg pont ő a tökéletes nő.
márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Kinéz ahogy kinéz. De biztos azért szereti, mert nem rosszindulatú, aki idegenek életébe üti az orrát és csak anonim módon mer idegeneknek panaszkodni másokról.
márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A műköröm, smink (főleg az előbbi) nem feltétlenül az igényességről árulkodik, és ezek nélkül is lehet igényesnek lenni. Vannak, akik a teltebb nőket szeretik. Akit meg szeretsz, azt szépnek is látod, simán lehet, hogy nagyon jó a viszonyuk.
márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálatos? Beszólogat? Lehet, csak a ti társaságotokkal nem jön ki jól.
márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Lehet mindent megad neki az ágyban.
márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan a műköröm az igényesség? Szerintem meg pont nagyon hamar át tud menni bazáriba, a sok hatalmas giccses karom. Nem mind az, de nagyon sok magát igényesnek tartó nő kezén láttam már rettenet hatalmas rikító karmokat.
márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Kettesben lehet a nő tök jófej.

Nem mindenkinek a külső a fontos, mert eléggé lenézed a nőt.

márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szereti a sok itélkező majom,rossz embert. A párját viszont imádja. Én is ilyen lennék a párommal. Mondjuk idegenekkel nem vagyok gané,csak tartózkodó. Nem érdekelnek. A páromért MINDENT!
márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot nevettem ezen a semmi mukormon. Koszonom. I
márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cubina ***** válasza:

Én olyan nőket is ismerek, akik nem csak másokkal, hanem a saját párjukkal is gusztustalanul viselkednek. Leszólják őket, úgy bánnak velük mások előtt, mint a felmosóronggyal (hogy bánhatnak velük négy fal között, ha publikusan ez folyik), és a barátjuk, férjük imádja őket, istennőként néznek rájuk.

Átlagon felüli férfiakról van szó, jóképű, kedves, figyelmes, hűséges, stb. A nőjük pedig fel sem ér hozzájuk sem kinézetben, sem pedig emberileg.

Már nagyon sokszor gondolkodtam ezen, hogy miért van így. Miért tűri a jóképű, rendes férfi szó nélkül ezt a bánásmódot hitvány párjától? Számtalanszor láttam ezt ismerősöknél, idegeneknél.

Az lehet egy magyarázat, hogy az ilyen főnyeremény férfiak után futnak a nők, bárkit megkaphatnak, mindenki odavan értük.

De ezek az alja nők annyira sötétek, hogy megbecsülni sem képesek a kincset, amit kaptak, természetesnek veszik, hogy mellettük egy ilyen ember van. Sőt, bármikor el is küldik a jó fenébe az embert gondolkodás nélkül. És sok férfinek ez kell. Hogy ne hulljon az ölükbe a „zsákmány”, harcolni kelljen érte, hogy bizonytalanságban legyenek tartva, hogy sose legyenek biztosak a kapcsolatban, küzdeniük kelljen a nőért akkor is, ha az emberileg egy nagy nulla.

És pont ezért választ sok nő is hulladékot magának a rendes férfi helyett.

ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!