Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek az élet, ha könnyekkel...

Minek az élet, ha könnyekkel teli? Minek a rózsa ha tövis övezi? Minek a szív ha rajta gyász lebeg, minek élek én ha senki sem szeret?

Figyelt kérdés
Csalódott vagyok azt hiszem nem létezik szeretet se barátság se párkapcsolat se család formájában. AZ emberek jönnek mennek,érdekből vannak egymással. Ha nem dolgozunk,nem lakunk,nem vagyunk egy helyen már meg se keressük a másikat el felejtjük és úgyis jön egy másik. Hűség gyakorlatban nem létezik,szeretet sem már lassan úgy érzem nem tudok mélyen megszeretni senkit hisz előbb utóbb úgyis vége lesz nem? Akkor minek is éljem bele magam bármibe is? Főleg,amikor egyszerre hagynak itt és egyedül,szomorúan telnek a napjaim,amikor még az élet többi területén sincs sikerem,amikor beteg vagyok.. 19/L
2014. nov. 17. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

"Inkább szenvedek, ahogy korábban szenvedtem, amikor elhagytak azok, akiket szerettem. Inkább nyalogatom a sebeimet, ahogy máskor is tettem. Egy ideig még gondolok rá, megkeseredek, és halálra untatom a barátaimat, mert képtelen leszek másról beszélni, mint arról, hogy elhagyott a feleségem. Majd megpróbálom megmagyarázni, mi történt, éjjel-nappal csak azzal foglalkozom, hogy újra meg újra átgondoljak minden pillanatot, amit együtt töltöttünk, a végén pedig arra a következtetésre jutok, hogy igenis rossz volt velem, velem, aki mindig csak arra törekedett, hogy neki jó legyen. Aztán lesznek más nőim. Ha megyek az utcán, minden pillanatban meglátok valakit, aki lehet, hogy ő. Reggeltől estig, estétől reggelig szenvedni fogok. Ez az állapot eltarthat hetekig, hónapokig, vagy akár egy évnél is tovább. Aztán egy szép napon arra ébredek, hogy nem ő jár a fejemben, és rájövök, hogy túl vagyok a nehezén. A szívem súlyos sebet kapott, de majd begyógyul, és akkor majd újra tudok örülni az élet szépségeinek. Történt már velem ilyen és fog is még történni, ebben biztos vagyok."


Paulo Coelho

2014. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmm de ismerős A győztes egyedül van?
2014. nov. 17. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Hm... :(

Sok csalódás érhetett téged

Ismerős az érzés :/

2014. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Az életet lehet drámaként is felfogni, vagy vígjátékként, horrorként, vagy akármi más... A te döntésed hogy milyen az életed.
2014. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Az emberek szeretete ideig és óráig tart,Isten szeretete viszont örökké tartó igaz szeretet. Ő annyira szeret Téged és nem akarja, hogy az életed szomorúságban töltsd!Minden rendbe jön, csak hinned kell! Csodás terve van Veled! :)

Máskülönben ha szeretnél beszélgetni, én szívesen beszélgetek Veled! 20L.

2014. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Jó kis iromány.

Aranyos, szeretetre méltó lelket takar.

Ezt ápolt külsővel párosítva nem hiszem hogy huzamosabb ideig egyedül lennél szeretet nélkül.


Az hogy egy kapcsolat meddig tart nem mindig tudjuk befolyásolni.

És ez így is van rendjén. Ha nem így lenne mindenki az első szerelmével élné le az életét.


Nekem az első szerelem egy óriási élmény volt de ugyanakkor elég idegfeszítő is volt egyben tehát nem lett volna ideális összekötni az életünket.


Viszont valaminek a vége mindig valami új kezdetét is jelenti és nem hiszem hogy a kettő közötti időt szomorkodással kéne tölteni:-)

2014. nov. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fu de szèp volt..:) mi a baj?
2014. nov. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsit túldrámázod a dolgokat. Az élet ilyen, ismerősök, barátok jönnek, mennek, sosem azt kell nézni ami elmúlt, vagy hogy el fog múlni, csak azt hogy a pillanatban jól érezd magad, akár melletted vannak, akár nincsenek.
2014. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de azzal nem tudok mit csinálni hogy ennyire mélyen érintenek a dolgok. Nagyon nehezen engedek magamhoz közel bárkit is és utána nehezen engedem el. Sajnos ez a helyzet.
2014. nov. 18. 11:46
 10/10 anonim válasza:
Érdekelne, hogy azóta történt-e valami változás az életedben?
2015. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!