Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy akkor...

Miért van az, hogy akkor érzem azt, hogy élek amikor eljön az éjjel?

Figyelt kérdés

#élet #éjjel #soha nem alszok
márc. 20. 20:50
 1/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
91%
Talán téged is magával ragad az éjszaka varázsa. Csend van az utcák teljesen üresek, mindenhol béke honol és egyedül lehetsz a gondolataiddal. (Kivéve ha valami balhés helyen élsz ahol embernek nehezen nevezhető hordák törik meg az éjszaka békés csendjét)
márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez. Imádom.

Szerintem mert végre leáll a világ, nyugis lesz minden, nincs nyüzsgés.

Egyrészt. Másrészt, magamból kiindulva én ilyenkor tudok végre azzal foglalkozni, ami engem érdekel, és amit szeretek (hobbi).

márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai bagoly vagy. Én is az vagyok. Ennek elsősorban genetikai oka van. Én is inkább éjjel vagyok friss.
márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Nyilvánvalóan vámpir vagy, nem birod a napot, és nem látszól a tükörben.
márc. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Az éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet repülj velünk a szelek szárnyán indul az utazás csak erre vártál
márc. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor kicsit megszűnik minden, ami nappal nyomasztó, szorongást keltő, zavaró, és ez felszabadító érzés. Ha nagy szorongásban él az ember, akkor ez az érzés szinte eufórikus.
márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6.: Én nappal és éjjel ugyanazokkal az érzésekkel élek.
márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Esti, éjjeli órákban szoktam iskolák alatt a legproduktívabb lenni, nagyon sokszor ebben az időszakban tanultam, vagy írtam meg házikat, beadandókat. Nem feltétlenül csak halogatás volt benne, hanem ilyenkor jobban fog az agyam, nagyobb bennem a lendület.

Tetszik továbbá az is, hogy ilyenkor csend van és nyugalom, és zavartalanul is tudok a dolgomra koncentrálni, nincsenek zavaró tényezők.

márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!