Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassan 3 hete hogy vagy nem...

Lassan 3 hete hogy vagy nem tudok aludni éjjel,és inkább felkelek mosogatni és dolgozni valamit, vagy csak 1-2 órát alszom. Úgy érzem,mindig pörög az agyam. Nap közben munkahely+ kerti munka, elvileg fáradtnak kéne lennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdek a napokban egyre ingerültebbé válni,és akár hogy is próbálok nem tudok elaludni. Úgy érzem sokszor,hogy a testem fáradt, de az agyam nem.Pörgök mint aki fel van húzva. Nem dohányzom, nem kávézom,alkoholt sem fogyasztok soha. Mielőtt elköltöztem otthonról soha nem volt gond az alvással, amióta új helyen vagyok azóta van,hogy nem tudok pihenni. Folyton járnak a gondolatok a fejemben,könyv olvasás és a számítógép sem segít,nem álmosodom el előtte/tőle. Mitől lehet ez a gond?Keressek fel vele szakembert?29/n
2023. ápr. 26. 04:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Keress
2023. ápr. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálhatod a mindfulness-t, de szakember sokat tudna segíteni.

Egyébként nem lehet hogy az új helyen való egyedüllét hozza ki ezt, vagy egyfajta "most a saját lábamra álltam, mit kell elintézni, mit intéztem el, miben hibáztam" gondolatok jönnek?

2023. ápr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!