Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34/35 hetesen mennyire számít...

34/35 hetesen mennyire számít normálisnak a mensi szerű görcs? Nem folyamatos az éjjel éreztem párszor,ma napközben eddig 3x. Derék és alhasban érzem.

Figyelt kérdés

Illetve ma reggel hánytam,ami eddig ki maradt és ment 2x a gyomrom is.

Az ételt sem kívánom,ma reggel csak egy szendvics ment le. Azóta csak folyadékot vagyok képes inni.


2023. febr. 23. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Valami.lappang benned,a görcs lehet a kevés folyadéktól is vagy az időváltozástól vagy pl magnézium hiány
2023. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt mellette haskeményedésed is? Akár lehet jóslófájás is.
2023. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a görcsre értem, azt kísérte-e keményedés.
2023. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen van keményedik,napi 5,6
2023. febr. 23. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
34 hetesen kérdezte tőlem a nőgyógyász hogy szokott e görcsölni,mondtam hogy igen néha van menszesz szerű görcs mondta hogy azok jósló fájások. Nekem is általában éjszaka van 1-2 esetleg napközben is 1-2,de van hogy semmi.
2023. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen valószínű az volt,szerencsére tusolasra elmúlt.

Köszönöm a válaszokat. Dokihoz sajnos csak 7én időpontom,de ha előfordul több alkalommal akkor megyek hamarabb akár ügyeletre is.

Szép estét!

2023. febr. 24. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!