Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jöttél rá arra, hogy...

Mikor jöttél rá arra, hogy nem vagy különleges?

Figyelt kérdés
Arra, hogy semmilyen téren nem kiemelkedőek a képességeid? Legfeljebb egy átlagos szintet hozol.
márc. 20. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Abszolút nem vagyok különleges.. Igazából soha nem is tartottam magam annak. Inkább furcsa vagyok. És átlagos szeretnék lenni.
márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nincs olyan, hogy valaki átlagos. Mindenki eltér valamiben. De tényleg, lehet ez klisés szösszenet, de attól még igaz. Szóval lehet, hogy most még nem jöttél rá, vagy teljesen átlagosnak gondolod azt, amiben kiemelkedsz.
márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem jöttem rá, mert ostobaság lenne. Mindenki különleges és kiemelkedő a maga módján. A tehetségnek milliónyi árnyalata van, ezért inkább azt mondanám, aki nem tudja, miben jó/jobb, még nem talált rá.


Ellenben elég szomorú, ha valaki még annyira sem veszi a fáradtságot, hogy megismerje a saját képességeit. Euért pedig "legfeljebb átlagos" szintűnek hiszi magát.

márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Mindig is tudtam, de én azért pár dologban egész tehetséges vagyok.
márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Mindig különlegesnek gondoltam magam és vártam hogy egyszer ez beigazolódjon (pl jön egy levél a Roxfortból, vagy hasonló).

De egyébként természetes szinten is éreztem bizonyos dolgokban (nagyon komolyan vettem minfent, amibe belekezdtem, döntésképtelen voltam így egyszerre sokmindenből kiemelkedően magas szintre jutottam, azaz országos verseny szintre. Sportból, zenéből, néhány tantárgyból. Emellett szociálisan is mázlim volt. )


Alsóban még nagyon önbozalomhiányos, félős kislány voltam, felsőben már kissé nagyképű (de azért lássuk be hogy volt alapja, csak túlzásba estem), gimiben lázadtam és abszolút megvolt a felsőbbrendűség érzetem. Egyetem óta folyamatosan igyekszem ezt moderálni, de még mindig nem tartom magam átlagosnak (ami egészséges, viszont az én önképem talán billen a túlzott büszkeség felé, néha hullámzik), de igyekszem folyamatosan csökkenteni ezt. Legalább nem beszélni embereknek magamtól a sikereimről vagy azokkal kapcsolatos témákról, pl nem kérdezem meg mit dolgozik, mert visszakérdez és én leszek a hencegő ha válaszolok. Illetve igyekszem mindig kiemelni, hogy mi segített nekem eljutni ide, pl ha szerencsém volt, vagy ha egy mentoromnak köszönhetek valamit stb. Illetve felismerem, hogy bőven vannak dolgok, amelyekben nem vagyok jó, vagy amiben fejlődni szeretnék.


Úgy érzem, még nem jutottam el a tökéletes önképig, de egyre közelebb vagyok hozzá. Ha iszom, előjön a beszélhetnék és kevésbé vagyok szerény vagy visszafogott.

márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Soha, mert valóban különleges vagyok. Azt nem mondom, hogy egyedi, hogy nincsenek hozzám hasonlok, de kb 100-ból 1 lehet. Ami világviszonylatban kb 80 millió ember, szóval azért bőven vannak.
márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Az emberek döntő része semmilyen, nem különleges.

A feltétel nélküli szeretet lerakódásai az egoista, önimádó, nagyképű emberek.

A nagy nulla, amikor bemegy egy terembe, és látni rajta, hogy úgy viselkedik, mint valami sztár..

Mennyi ilyet láttam, és borzalmas.

Előírásnak kéne lenni, hivatalból nyírni az emberek önérzetét, önbecsülését, mert rengeteg agyonkényeztetett nulla van.

márc. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Amióta az eszemet tudom, tudom, hogy nem vagyok különleges. Soha nem is akartam az lenni. Nem szeretem ha észre vesznek, szeretek úgymond "elbújni", nem akarok kitűnni semmivel. Szeretek szürke kisegér lenni.
márc. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem jöttem rá, mert van olyan terület, amiben kiemelkedő vagyok, inkább az zavar, hogy nem választhattam, hogy miben legyek az, mert ha a mostani eszemmel lennék megint gyerek, akkor másba ölném az időmet, hogy mostanra jó legyek benne :)
márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Általában olyan 30 éves kor körül jön le az a pont, mikor az ember beletörődik, hogy ő is csak egy a sok milliárdból. Én is sokáig azt hittem, hogy majd híres zenész, fotós, meg minden franc leszek, és kb. 30 évesen láttam be, hogy bilibe lóg a kezem.
márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!