Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi/ki hiányzik most neked?

Mi/ki hiányzik most neked?

Figyelt kérdés
Nem teljes az életed? Mi az, ami hiányzik belőle?

márc. 21. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nagybátyám lassan két éve eltávozott az élők sorából, nekem mindig ő volt a motiváció, egy kedves becsületes, de ugyan csak bátor ember volt. Mióta meghalt úgy érzem nincs, és nem is lessz hozzá fogható támasz az életemben.


Egyébként ami még hiányzik az a család, lassan 25-éves leszek, de még nincsen barátnőm, egyedül érzem magam. Így nagyjából ezek amik hiányoznak a többi apróságok mellett

márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy társra vágyok
márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
10 millió forint.
márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%
Nekem is egy társ hiányzik.
márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
300 millió, hogy tudjak a két gyerekeimnek 1-1 lakást venni, hogy könnyebb legyen a továbtanulás a zsákfaluból.
márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Seila ***** válasza:
85%
Kutya sem hiányzik. :P
márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A határozottság évek óta hiányzik. A vás, hogy egy másik, de normálisabb állást találjak végre.
márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem ismerem ezt a Mikit, így nem hiányzik.
márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Az anyai mamám, mert messze ő volt az érzelmileg leginkább elérhető családtagom, meg bárkim. Hiányzik is, és nagyon jól esne vele egy kiadós beszélgetés.

Illetve életem első kutyája is, aki a napokban volt 10. éve, hogy elment.

Meg egy olyan társ hiányzik, akire minden téren lehet számítani, és legjobb barát is egyben.


Az életem is elég messze van attól, hogy teljes legyen. Vannak szerető szüleim, akiket én is szeretek, értékelek, de rajtuk kívül senkim nincsen, ami részben az én hibám is, de nemcsak rajtam bukott a dolog. Szóval 0 barát, csak pár közelebbi ismerős van, de párkapcsolatom sem volt még sosem. Utóbbi mondjuk csak 2-3 éve kezdett érdekelni, de akkor is:/

Elég elveszettnek is érzem magam, keresem a helyem, szóval ezek is nehezítő tényezők.

márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!