Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lábaljak ki az alacsony...

Hogy lábaljak ki az alacsony fizetés miatti depiből?

Figyelt kérdés

Úgy alacsony hogy még ennek is örülhetek mert mashol még ennél is kevesebbet fizetnek. Tehát még jó helyem is van, ha azt nézem.

De az ugy néz ki hogy az albi rezsi el is viszi a felét, a màik felét meg a folyószámlahitelkeret tartozásom.


Minden hónapban visszafizetem teljes egészében a számlahitelt. De aztán megint a hitelkeretből élek igy.


Semmi másra nem költök csak lakás kaja, a kajára is szűkösen(se zoldség se gyümölcs se vitaminok semmi. Májkremes kenyér szint)


Munka mellé keresek online munkákat éjszakára, de nehéz, mert kb semmihez nem ertek. Nem tudok webfejleszteni, forditani se, marketing ügynöknek se lennék jó, kva nem akarok lenni online.


De ezt tegyük is félre.

De minden hetvégém vagy ünnepek az ez miatti depitol pénztelenségtol artol szol hogy ki se akarok menni a lakásbol. Vannak ilyen pénznélkuli progik hogy sétáljak meg kiránduljak(lehetoleg ne ruhaüzletek körül sírni, hogy nem mehetek be se), meg leülhetnék piknikezni is valahol a májkrémes kenyérrel is, próbáltam hát ugy mentem haza hogy ezért a fenének léptem ki az ajtón, végre itthon vagyok.


Lelkileg és kulsőre is csak megyek tönkre. Ami kihat az agyamra is mert egyre sötétebbnek is érzem gyengül a kreativitásom is.



márc. 23. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Vállalj másodállást részmunkaidőben, akár hétvégén, vagy délután. Akár idénymunkát a nyárra. Fizet amit fizet, azt teljes egészében a hitelbe teszed. Legalább elfoglalod magad, nem fogsz a depire gondolni a plusz munka miatt és az anyagi helyzeted is pár hónap alatt rendeződik.
márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Valamihez egész biztosan értesz.

Férfi, vagy nő vagy?

Én úgy kezdtem, hogy ezt átgondoltam, leírtam egy lapra.

Tudok főzni, sminkelni, értek a szépségápoláshoz, tudok énekelni, tudok vezetni, a társadalom pszichológaliai problémáit is kezdem kapizsgálni. Stb.

Férfiak érthetnek a kerthez, az autókhoz, autót vezethetnek, villanyt szerelhetnek, fát vághatnak, stb.

Azt is megnézheted, hogy ha unatkozol, mihez nyúlsz először, mi érdekel.

Ebbe az irányba el lehet kezdeni mondjuk tartalomgyártást, megnézni milyen tanfolyamot lehetne elvégezni hozzá.

márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én elmennék külföldre.
márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Most egyik bajbol lett egy másik.

Az anyagi bajomból a depresszio és agyi zavarok, azaz leépulés fizikailag es mentálisan is.


És maslow piramis szerint is meg szerintem is, akkor lesz pluszmunkám is ha kreativ vagyok élettel teli, tudok gondolkodni, tehát a fizikai és lelki eyensuly az első kellene energia tudás képességek. De ez meghalt.



nyomorék ember nem fog tudni dolgozni se. Az első az hogy ne legyek nyomorék. De a depresszio behálóz.


Egy pokol nekem a hóvégi husvèt is. Nem akarom a rokonokat se látni ki se lépni az ajton se en nem tudok pénz nekul boldog lenni mint mások hogy pénz nincs de buliznak a családi pózlékbol mert van 10 ezer Ft egyszer/nap.


Tesom meg se érti hogy miert nem akarok menni az ingyenprogikra. Mert pl tudom hogy egésznap éhenhalva kell programoznom is.

márc. 23. 10:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Siránkozás mellett mit teszel azért, hogy jobban keress?
márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Takarítani tudsz. Menj el takarítónak. Én is meg vagyok törve lelkileg. Volt olyan mikor az ágyból sem tudtam kikelni, nem volt hozzá lelkierőm, de muszáj csinálni magamért, ezért összeszedtem magam. Most minden hétköznap 14 órázom, így is van , hogy mélyen vagyok és nem látom a kiútat, de legalább van pénzem és terveim is.
márc. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Első lépés felismerni, hogy nem a fizetés az alacsony, hanem te voltál felelőtlen, és vettél fel hitelt valamire, amire nem volt égető szükséged. Most ennek iszod a levét. Felnőni, elismerni a hibádat, nem külső okokat keresni, mihamarabb megoldani, majd a jövőben felelősségteljesebben cselekedni.
márc. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azert vettem fel hitelt mert hó végén pl jegyre se volt soha pénzem es gyalog jártam be. És legyen mihez nyúlni. Van egy hitelkeret beállitva.
márc. 24. 06:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Arra nem a hitelkeret a megoldás, hanem egy másodállás vagy továbbra is jársz gyalog, ha nincs olyan messze sétával.
márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nyilván aht kerestem eddigis. De màr lelkileg mindenhogy kiégtem. Kiégve meg még képtelenebb lettem bármire is. 1ik bajbol jött egy 2. A 2. Baj akadalyoz az 1.megoldásában. és a 2. Bajt az 1.megoldása okozta..


amugy vész esetre is kell pénz. Nem élhet ugy senki hogy nulla ft van nála. Meg az se volt megoldas hogy reggel este gyaloglok órákat a munkahelyre ahol egesznap éhezve dolgozom. Ez se odavezetett valahogy másikat találok hanem ahjoz hogy meghaljak. Még tűzoltásképpen túléléshez beállíttattam egy bitelkeretet hogy legalább ne éhezzek ne ájuldozzak meloban.


Akkor ne irogass már nekem olyanokat a kényelemben a monitor elott hogy hiba volt.

márc. 24. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!