Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony férfiak (160 és 170...

Alacsony férfiak (160 és 170 cm között)! Ért már a magasságotok miatt valamilyen atrocitás?

Figyelt kérdés
Beszólás akár nők részéről stb. Hátránynak érzitek az ismerkedésnél?

jan. 30. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem hagyjuk ezt a megkülönböztetést, hogy alacsony.



Sajnos rosz emberi tulajdonság a külső alapján bántani, megsérteni valakit.

Sokan bántják a kövèreket, a nagyon vèkony testalkatùakat, vagy bármilyen testi fogyatékkal élőket.

jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Kis ember nagy bottal jár. 😁
jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

#2

Én megcàfolom.

167 nm vagyok és mindössze 16 cm a rudi.

jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincs azzal, ha valaki alacsony vagy magas. Az #1 válaszolóval meg azért nem értek egyet, mert az nem megkülönböztetés, ha megállapítom, hogy valaki alacsony vagy barna szemű vagy szeplős. Ezek tények.
jan. 30. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
167 centi vagyok, nem ért soha atrocitás, és nem származik hátrányom ebből.
jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

171-2 körül vagyok és 15 évig éltem együtt egy 180cm-es lánnyal. De előtte is volt fél fejjel magasabb csajom, nem érdekelt.

Beszólást inkább kollégáktól kaptam, hogy kicsi vagyok, de ez is akkor csak, amikor csupa 190-es kollégával utaztunk és tényleg viccesen mutattam a csoportképen a góliátok között. De éles bántás sosem volt emiatt. A magasságom és a farokméretem nem az én döntésem eredménye, így ezt cikizni gázabb, mint az időjáráson vitatkozni kb.

jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Mindig is fogja érni őket
jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha jóképű az illető,nyert ügye van. Ha nem,akkor mindegy,milyen magas:D
jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
164cm vagyok, sose volt hátrányom, se a magánélet, se a csajozás terén.
jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Hát nem mostani a kérdés de mindig aktuális lesz.


163cm magas vagyok. 30 éves


Saját sztori:

Tiniként igenis rossz volt hogy mások nöttek, én meg nem...

(Amin röhögtünk hogy a varázspálcám nagyobb volt egy pár magasabb srácnál, legalább volt mivel visszaszólnom :D igen ez nektek szól hölgyeim, ne kössétek össze a magasságot az egyéb adottsággal, nem mindig van összefüggésben)


Bekerültem a szakmunkásképzőben a gyakorlati munkahelyemre, és azon kaptam magam hogy sok kollegám aki jóval idősebb olyasmi magas mint én kisebb nagyobb szórással. Volt nálam kb fél fejjel alacsonyabb mesterem is :D

És látom ám... mint a hanygyák...olyan súlyokat emeltek hogy hmmm

Olyan szitukat oldottak meg visszagondolva hogy ma is elcsodálkozom magunkon :D

Akkor nem agyaltam el a magasságon, mert mindenki hasonló volt.

Mindnek volt felesége barátnője etc.

Fel sem merült bennem hogy nem lehet barátnőm mert alacsony vagyok...hát mindenkinek van, nekem is lett.

Kikupálódtam a melóhelyen az évek során(erősebb voltam-vagyok mint jónéhány 180+, a volt munkatársaim sem szégyenkeztek) Ez adott önbizalmat.


Amikor annak vége lett és a saját életemet vezetgettem, már egyáltalán fel sem merült ez a kérdés az életemben.

Ma visszagondolva, és vagy összevetve a múltat...

Nem

Nem éreztem hogy kevesebb lennék.

(a problémás tini kort leszámítva)

Minden férfi próbál valamivel kompenzálni. Az alacsony férfi önbizalmat szerez erővel, karrierrel, titulussal, etc. És még csak nem is tudatosan nagy többségében.

márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!