Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik transzneműek hogy mennek...

Akik transzneműek hogy mennek hivatalos ügyeket intézni?

Figyelt kérdés

Hiába műttetik át magukat, a személyes okmányokon még az eredeti nevük, nemük, kinézetük szerepel.

Akkor ők milyen nevet írnak egy papírra?

Hogy intéznek el bármit?


márc. 23. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
sehogy
márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ugyanúgy, mint bárki más.

Kapnak pár érdekes tekintetet és értetlenkedést max.

márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
A születési nevet kell írni minden hivata6 papírra. Az meg az ügyintézőn múlik, hogy hogy áll hozzá a dologhoz. Bár igazából mindenképp kellemetlen érzés szerintem. De hát ez van. Akinek nagyon kellemetlen, az inkább elköltözik más országba.
márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyilván azt a nevet írják rá, ami hivatalosan a nevük. Máshogy ezt nem lehet. Valószínűleg elég kellemetlen ez nekik, de nyilván a hivatalos adataikkal tudnak csak ügyet intézni.
márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Hát tudod itt Angliában fejlettebb el és gondolnak erre...de Magyarországon még kell erre vagy 50 évet várni..
márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Justinianus ***** válasza:
36%
Reméljük lesz az még 100 is. Csak hogy már biztos ne éljek...
márc. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Remélem, soha nem győzedelmeskedik az idiotizmus. Szabhatod, varrhatod, a gének mindent visznek.
márc. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Minden hivatalos iraton rajta van hogy születési név ....meg hogy a mostani neve...ennyi a történet.A neme még marad ugyanaz ami volt. De a transzokról virít hogy azok, pár plasztikaiorvosi bravúrtól eltekintve. Attól hogy felveszel egy kutyajelmezt és ugatsz közben nem leszel kutya, de jogod van beirathatod a személyibe hogy Kutyaházi Blöki vagy, de ne csodálkozz ha furán néznek, ehhez meg a többi normálisnak van joga.
márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk szerencsére nem nagy probléma ez a transz cucc, van 2 tucat ilyen talán országosan, átlag ember soha nem is találkozik ilyennel csak a tv-ben, neten. Szerintem átlag ügyintéző se látott még ilyet.Az a baj, hogy számukhoz és jelentőségükhöz képest túl nagy hírverést kapnak bizonyos abberált körök ezt nagyon erőltetik mintha lényeges lenne.
márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért merült fel bennem, mert tegnap láttam egy videót, amiben egy lány van, aki férfivé műtette magát. Már szakálla van, meg mély hangja. És ő mondta, hogy soha senki ne kérdezze tőle a korábbi lány nevét, mert ő férfi és barátnője van. Nekem ez nagyon fura.

Ő még egész normálisnak tűnt amúgy, bár nem ismerem.

Azokról a tikokon vergődő bohócokról nem beszélek, akiknek az a trasszá változás, hogy férfiként rakattak be műmellet meg felraktak egy parókát és azt mondják magukról, hogy nők. Fu mik vannak...

márc. 24. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!