Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is irritál, amikor...

Mást is irritál, amikor kapcsolatban élő emberkék osztják az észt, hogy egyedül is boldog lehet az ember, meg milyen szerencsés az, aki egyedül van?

Figyelt kérdés

Akkor ők miért vannak kapcsolatban?

Szánalmas 🤡-ok



márc. 24. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted aki aktuálisan kapcsolatban él, az soha nem volt egyedülálló? Valószínűleg, aki jól érezte magát akkor is, az mond ilyet.
márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kólauborkával ***** válasza:
48%

Én nem vagyok kapcsolatban, és kifejezetten elégedett vagyok így. Az a helyzet, hogy a nők (az én oldalamról, hisz férfi vagyok) csak elveszik az idődet, pénzedet, energiádat attól, hogy fejleszd magad. Mindig valami nyűgjük van és nem ugyan azt a nyelvet beszéljük.

Természetesen tisztelet a kivételnek, de abból nagyon kevéssel találkoztam. Nekem jobb nélkülük, csak frusztrálnak.

márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Én kapcsolatban vagyok, de boldog voltam szingliként is. Most még boldogabb vagyok.


Attól, hogy valaki kapcsolatban van, még emlékezhet arra, hogy milyen volt az élete a kapcsolata előtt.


Ja meg persze sokan vannak rossz kapcsolatban, ahonnan különböző okok miatt nem tudnak egyszerűen kilépni, vagy kihűlt kapcsolatban, amiben "kényelmes" bennemaradni.

márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

"Akkor ők miért vannak kapcsolatban?"

. Mert szeretnek kapcsolatban lenni? Hol itt az ellentmondás?

Úgy írsz, mintha egy párkapcsolat egy szükséges rossz lenne, és most neked azt mondják, mégsem szükséges.

márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Bizonyára rossz kapcsolatban élnek.Már nem esik nekik jól a másik közelsége.Csak nem tudnak egymástól megszabadulni...Azért mondják;saját tapasztalatuk alapján,hogy jobb egyedül.
márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Akkor fordítsuk meg: én most egyedül vagyok, de nem elvi elhatározásból, csak szimplán most nem találok hozzámillőt (mondjuk emiatt nem érzem magam rosszul sem, jól elvagyok). Akkor nekem azt kellene sulykolnom mindenkibe úton-útfélen, hogy a párkapcsolat rossz, mindenki hülye, akinek van valakije?
márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Pedig a kapcsolatra nem úgy kell tekinteni, hogy kapcsolatban boldog vagyok nélküle pedig boldogtalan.
márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én egyedül magányos vagyok. Magányosan meg hogy lehetnék boldog? Ezt még senki sem tudta nekem megválaszolni 🙃


De ezen kommentek alapján a kapcsolat nem oszt nem szoroz, olyan, mint az esernyő, jó ha van, de az sem érdekes, ha nincs 🤣

márc. 24. 08:43
 9/21 A kérdező kommentje:
A partnerek vajon tudja, hogy számotokra olyan, mint egy esernyő, és nem több? Szar lesz neki, ha majd kiderül...
márc. 24. 08:44
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

"Én egyedül magányos vagyok. Magányosan meg hogy lehetnék boldog? Ezt még senki sem tudta nekem megválaszolni"

. Két válasz lehet:

- lehet általánosságban az ember egyedül is boldog, de nem biztos, hogy esetedben is működik, illetve az ember máshogy látja ezt különböző életszakaszban

- lehetnél Te is boldog egyedül, ha máshogy állnál hozzá az egyedülléthez, illetve különbséget tennél egyedüllét és magány között


"De ezen kommentek alapján a kapcsolat nem oszt nem szoroz, olyan, mint az esernyő, jó ha van, de az sem érdekes, ha nincs"

. Vagyis nem értetted, amit írtunk neked.

márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!