Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki soha nem...

Van olyan ember, aki soha nem tudott túllépni egy kapcsolaton és egyedül éli vagy élte az életét?

Figyelt kérdés
Jóideje szakítottam a barátnőmmel, bonyolult dolog, de a mai napig nem tudok továbblépni és azt érzem nem is fogok tudni, mindenkit hozzámérek nem érdekel senki, próbáltam már többször ismerkedni, de egyszerűen érdektelen rajta kívül mindenki, lehet hogy egyszerűen iylen beállítottságú vagyok, nem is fog menni? Ő volt az első oylan barátnőm, akivel tényleg határozottan azt gondoltam életre szól a dolog, akik előtte voltak hozzá se lehet mérni. Le lehet így élni normálisan egy életet egyedül? Vagy Ismertek ilyen embereket?

2021. máj. 25. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett vége a volt barátnőddel? És mennyi ideje?
2021. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bonyolult, de talán megijesztett az, hogy előtte nem volt iylen komoly kapcsolatom és már kész családként kellett volna felelősséget vállalnom magunkért, hogy hamarosan gyerek stb., de már több mint 2 év után nem is tudom biztosan, az biztos, hogy nem azért, mert nem szerettem.
2021. máj. 25. 13:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem voltál még kész a család-szintű elköteleződésre, ő meg igen.

Az is lehet, hogy nem szeretted eléggé ahhoz, hogy úgy érezd, vele kell leélned az életedet.

Az is lehet, hogy egyáltalán nem vagy olyan ember, aki képes családot vállalni, ami nem baj, csak ha ebben biztos vagy, ne hagyd, hogy ráderőltessék.

Vagy csak azzal a lánnyal nem tudtál családot vállalni.

Lehet élni egyedül, simán, ha olyan vagy. De ha vágysz egy társra, és egyedül maradsz, akkor szenvedni fogsz.

Én már 50 vagyok, és 30 éves koromban ért véget egy 6 éves kapcsolatom. Én senki mást nem tudok elképzelni magam mellett, mint őt. Így tudatosan az egyedül élés mellett döntöttem, és nem bántam meg.

2021. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy magányban tudnék élni, de azt sem, hogy eltudom őt törölni és valaki a helyére lépjen.
2021. máj. 25. 13:19
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Én arra vagyok példa, hogy az se megoldás, ha a nagy ő után próbálkozik az ember. Több kapcsolatom volt utána, mert ugye az ember ne adja fel, de mindet megbántam, hiába tartottak évekig. Nem éreztem komfortosan magam velük, ide vezet a megalkuvás. Olyat, aki a nagy ő volt, úgysem talál az ember, és én nem tudok szerelmes lenni megalkudva.
2021. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És már teljesen lezárt út ez a részéről?
2021. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
van valakije azóta, nem váltunk el haraggal, de úgy érzem ő haragszik, bár ez valószínűleg azt is jelenti nem zárta le vagy nem úgy ahogy kellett volna, nem tudom...de esélytelen, én próbálkoztam korábban teljesen elzárkózott.
2021. máj. 25. 13:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd azt látta, hogy alkalmatlan vagy az elköteleződésre, és emiatt elveszett a beléd vetett bizalma.
2021. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
elköteleződésre biztos nem, az sose volt kérdés, de én szakítottam vele, nem ő velem.
2021. máj. 25. 14:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem mennék vissza olyanhoz, aki szakított velem. Minden percben azt várnám, mikor teszi meg újra.
2021. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!