Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éltetek olyan emberrel együtt,...

Éltetek olyan emberrel együtt, akinek van olyan rohadt idegesítő szokása, hogy bemegy egy a helyiségbe és csak áll ott, mint katiban a gyerek?

Figyelt kérdés

Apósom ilyen, amíg párommal a szüleinél laktunk 1 évig, vagy átmegyünk hozzájuk vendégségbe, ki tud ezzel akasztani:

Ülsz bármelyik szobában (konyha, nappali), olvasol, telefonozol, bármi, erre lassan csak úgy bejön, megáll az ajtóban, vagy melletted, és áll.

Sokszor nem mond semmit, néha megjegyez valami általánosat, de ott áll néha percekig. Aztán ahogy jött, úgy kisétál.


Párommal már külön lakunk azóta, de az utóbbi hónapokban ő is elkezdte: tanulok a dolgozószobámba, benyit, és csak úgy áll a küszöbön.

Ha megkérdezem, mit szeretne, csak olyanokat mond, hogy "megnéztem mit csinálsz", "hogy haladsz a tanulással" stb.

Néha ezután nem kimegy, hanem baromi lassan végigsétál a szobán, leseget egy kicsit ki az ablakon, aztán visszacsoszog ahonnan jött (ajtót persze nem csukja vissza).

Konyhában, nappaliban ugyanez: benéz, látja mit csinálok. És csak körbejár, valami tök általánosat mond\kérdez esetleg, aztán kimegy.


Tudom, ezt csak én fújom túlságosan fel, de elég idegesítő, zavaró tud lenni sokszor.

Mondjuk mikor elmerengenék én is, vagy pihenek, meditálok és közben csinálja ezt. Nagyon kizökkentő.

Ha szóvá teszem, hogy mit keres vagy mit szeretne, egyből visszatámad, hogy a házban ő oda megy és azt csinál amit akar.


márc. 24. 11:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Minden embernek vannak idegesítő szokásai, én ezért (sem) akarok senkivel együtt élni. Nekem egyik exem az orrát szívta, vele hamar szakítottam is, a másik meg olyan rendmániás volt, hogy járkált utánam, miközben takarítottam és kritizált. Fszomnak se hiányzik ez, jobb egyedül lakni :D Megszoksz vagy megszöksz. Biztos te is csinálsz olyasmit, ami meg őt idegesíti.
márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de nem is nevezném idegesítő szokásnak, hogy valaki bemegy a "jóváhagyásod nélkül" egy közösen használt helyiségbe. Azért más lenne a helyzet, ha a szobádról lenne szó, de máshol ugyanúgy ott lehet, mit Te.
márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nyilván nekem is van rossz szokásom, de én legalább megkímélem a partnerem azzal, hogy félrevonulnék a nap folyamán, néha. Egy kis egyedüllétre.

Ő meg jön utánam mindenféle ok nélkül.

márc. 24. 11:41
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 a dolgozószobámba is bejár, miközben tanulok vagy dolgozom
márc. 24. 11:41
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Kié a lakás? ...az az úr...fura szokás, de az egyik sógorom is ilyen(húsz éve leszázalékolt bolond)..sajnos nem lehet rászólni, mert még vendégként is őrjöngésbe kezd.
márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem azert megy oda, mert szeretné, hogy több időt töltsetek együtt. Te ott kulön vagy es nem vele. Ezt nem tudja lekommunikálni, nem meri, csak ott sündörög. Hatha te mondanál valamit.

Vagy gyanús neki valami, arra gondol, hogy buzgó mediatalasod es munkad soran esetleg mással chattelsz.

Mondjuk nem kizárt semmi

márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

“ Kié a lakás? ...az az úr”


Hm érdekes, én egy percig nem laknék olyannál, aki azt érezteti, hogy nekem ott kevesebb szavam van. Ha nálam lakna a párom, eszembe nem jutna fölényeskedni. Ez milyen kapcsolat már…jó szar lehet.

márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#6 szegény öreg apósom is??
márc. 24. 12:23
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Nem kizárt, hogy téma volt köztük, titkon, hogy te esetleg megcsalod, vagy másnak írkálsz es azert vonulsz el. Es ezert csekkelnek téged “hosszan”
márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
A tesóm első pasija volt ilyen, alapvetően rendes fiú volt, de ezzel az egész családot kiválasztotta. Főleg, hogy ha megkérdezted, mit szeretne, fogta, és rádvágott a kézfeje élével. Anyámra is, apámra is, bárkire. Egyszer tanultam, bejött, állt fölöttem, kérdeztem, mit szeretne, erre olyat ráb*szott a fejemre, hogy a műanyag csat eltört a hajamban, rohadtul fájt, ezért úgy elhajtottam a jó büdös anyjába, hogy este felhívta az ő anyja az enyémet, hogy mit képzelek magamról. Szerencsére megmondta neki anyám, hogy amúgy a kisfia fejbe vágott, úgyhogy az ő anyja szégyenkezett végül. Sajnos majdnem 5 évig voltak együtt, mire szakítottak.
márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!