Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha olyan hangom...

Mit tegyek, ha olyan hangom van, mint egy kiherélt kan macskának?

Figyelt kérdés

Egyszerűen idegesít és a mindennapjaimat keseríti meg. Rémes beszédtónussal rendelkezem, a szocializáció is sokkal nehezebben megy nekem emiatt...

Párszor visszahallgattam magamat telefonon és teljesen elborzadtam.. Olyan, mint a lerobbant motor hangja, vagy mint az elhasznált fűnyíróé, esetleg, mint a leforrázott kappan kakas hangja... Undorító hangom van!!



#hang #hányinger #undor #idióta és idegesítő hang
márc. 8. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Menj el logopédushoz.
márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Nem mutálsz éppen?

Amúgy mindenkinek megvan a maga baja a hangjával. Én pl csak akkor hallom magamat, h milyen tájszólással beszélek, ha visszahallgatom. Pl “volt” helyett azt mondom, h “vót”, vagy a “jól van” helyet “jau van”. De mikor beszélek én ezt nem így hallom, hanem mint ha full normálisan mondanám.

márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen rémes?
márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Énekelj. De ne csak úgy, hanem rendesen. Nem véletlenül hívják azokat a gyakorlatokat hangképző gyakorlatoknak. Idővel jobb lesz tőle.
márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyávogj a tükörbe
márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez van így kell leélned az életed.

:)))


Egyébbként szinte mindenki elviselhetetlenek bénának idegesítőnek tartja a saját hangját. Ennek pszihologiai és műszaki oka is van. A saját valós hangunkhoz nem vagyunk hozzászokva, és teljesen más tonusban halljunk magunkat, úgy hogy a hangképzés a két fülünk között torténik, mintha szemből csak ugy direkt halljuk.

Nagy valoszinűséggel ha megkérdezel valakit a hangodról, akkor sima átlagosnak fogja mondani.

márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha már szakember, akkor foniáterhez érdemes elmenni.

Különféle gyakorlatokkal sokat tud változni az ember hangszíne.

márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# Hát szerintem inkább egy komplett hangszalagcsere kellene nekem.. Gyalázatos hangom van.
márc. 8. 23:40
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Érdemes a realitás talaján megmaradni. Abból kell kihozni a legjobbat, amid van.
márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg róla másokat is. Vedd fel videora és hallgasd vissza. Mi teszi rosszá? Lehet a hangokat formázod rosszul azon logopédus segíthet.
márc. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!