Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztek bármilyen rasszizmust...

Éreztek bármilyen rasszizmust valamifele nép(ek)/etnikum iránt? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

márc. 24. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Igen, pedig elvileg nem vagyok rasszista. De isten tudja, milyen okból a rózsaszín ételfutárt előnyben részesítem a kék ételfutásnál, mert az utóbbiak most már kizárólag távoli tájak egzotikus bicikliseivel dolgoznak.

Az araboktól meg, ha mellém kerülnek a villamoson, kifejezetten félek, keresem a kezükben vagy a testükön a fegyvert.

márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Metionin ***** válasza:
91%
Igen sajnos, alapból nem vagyok rasszista de olyan helyen nőttem fel, ahol rengeteg a putris cigány, rendszeresen törnek be, már gyerekkorunkban megtanultuk, hogy kerülni kellőket, mert belénk fognak kötni. Így aztán van a cigányoknak egy bizonyos típusa, akiket elkerülök ha lehet, tapasztalatból.
márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom magam rasszistának, mert ha megismerek jobban egy cigányt, és normális, onnantól kezdve marhára nem érdekel, hogy amúgy ő cigány, de elsőre igenis távolságtartó és elővigyázatos vagyok a cigányokkal szemben. Sajnos sokkal több rossz tapasztalatom van velük, mint jó.
márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Világlátott ember vagyok, sok nyelven beszélek, sokféle nemzetiségű barátom, pasim is volt már.


De a cigányok…

márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a cigányok. Nem egy rossz tapasztalatom volt velük sajnos már gyerekkorom óta.

Megloptak, zaklattak, a csendes környékből kuplerájt csináltak.

márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Orban Viktornak hívják
márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Nekem pont a rasszizmussal meg a kirekesztéssel van bajom!
márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Valamennyire talán igen (értsd: nem nagyon kószálok a 8kerben az éjjel közepén ha nem kell), de interperszonálisan nem szokott előjönni.
márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

Askenázi zsidók

Ha nem lennének, ki kéne őket találni...

márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

Cigányok

Semmi jó tapasztalatom nincs velük sajnos. Segélyeken élő, drogos, prosti/díler szinte mind. Tartanak 10 kutyát,mindet az utcán. Szemetelnek, lopnak, betörnek, stb

Alkalmazkodni nem tudnak.


Indiaiak

Nagyon nyomulósak az indiai férfiak. Nem sokba nézik a nőket.


Németek

Sz4rrágó emberek. A német turisták mindig alkudoznak. 10 forintért a kutyát megb...nák. Nagyon pofátlanok, szemtelenek, és angolul se beszélnek.

márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!