Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kíváncsi vagyok, hogy mi a...

Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek a az itthon erősen uralkodó cigány rasszizmusról? Az oktatásban és munka területén milyen tapasztalataitok voltak/vannak.

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatot is írhattok ezzel kapcsolatban. Csak véleményre vagyok kiváncsi nem szeretnék semmilyen etnikumi háburót kezdeni, ezt kerüljük most.

2021. máj. 4. 21:22
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért, de nem magyar gépről írok.

Javítom: kíváncsi, háborút

2021. máj. 4. 21:23
 2/29 anonim válasza:
85%
Sajnos van. Csomó könnyítést kapnak a suliban, átlökik őket, a magyar meg inkább bukjon, meg kapnak segélyeket, ösztöndíjakat, csomó helyre előnyben vannak a felvételin.
2021. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%
2es. Helyileg hol.
2021. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, nagyon rasszisták a cigányok, és nagyon dívik a pozitív diszkrimináció is :(
2021. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos én is hasonlókat tapasztaltam mint az előzőek.

Az előző 1 évben 2x estem áldozatul cigánybűnözésnek. Ebből 1x tettek is valamit a megfelelő szervek, mondjuk elég sok idő volt. A másik esetben nem volt elég nagy a kár, nem lett belőle semmi. A rendőröknek is volt ezzel kapcsolatban elég sok tapasztalatuk.


Én nem vagyok rasszista, de tapasztalatból bizonyos etnikumokkal nem üzletelek, sem online sem offline.

2021. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Általános iskolából tudok mondani: pl kivételesen bántak velük, nem írták be a hiányzásokat, pedig sokan meghaladták a 250 órát...a semmire megkapták az elégséges osztályzatot, tehát nem buktatták meg őket.


(ez 12 éve volt)

2021. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
43%
Majd a Mi Hazánk megoldja
2021. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%

Cigány vagyok!

28 éves gépészmérnök!

Barna bőrű , Barna szemű , Barna hajú . Nem egy munkahelyre azért nem vettek fel mert roma származású vagyok!


5# Engem már csapott be és lopott meg nem cigány ember úgy hogy ez a cigány bünözés elég rasszistán hangzik!


7# a mi hazánk náci párt.

Háborút akarsz? Felróni a békét? Szerinted a romák hagynák? 500 éve veletek élünk. 9.000.000 magyar él itt. Abból becslés szerint 1.000.000 roma (szerintem kb 3-4 millióan is vagyunk és akkor a fél cigányokat még bele se számoltuk) Csak ne hogy migráns ország legyünk egyszer mint ahogy Franciaország és Németország , utána meg sírjátok vissza a romákat. Én azt mondom hogy legyen béke fejezze be mindenki az előítéleteket.

2021. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Na, itt a példa, az agresszív rasszistázóra :) meg nácizik is :) mindenki náci akire rámondják
2021. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
8as. Migránsok is tovább akarnak menni. Ez nem veszélyeztett minket. Annyit mondok ha jövőre migránsokkal ijesztgetik a jó népet az blöff lesz, választások. Többivel egyetértek. Mindenhol vannak kivételek.
2021. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!