Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem idegesítőek a...

Csak nekem idegesítőek a "pedálszülők"...?

Figyelt kérdés

Akik mindenre is járatják a szegény gyereket, jellemzően valami sznob vagy elit típusú foglalkozásra, és polihisztort akarnak képezni belőle?


Nyilván mindezt azért, hogy el tudja mondani magáról, hogy "az ő gyereke..."


Egyrészt vajon ez a gyerekre milyen hatással van, másrészt milyen lehet a kortársainak, akik már egy velük egyidőssel se rúgnak labdába?


márc. 26. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért,mert kötelező és a legtöbb gyereknek a hosszú nap végén még oda-vissza kell utaznia a foglalkozásra is. Plusz jól teljesíteni a foglalkozáson is.
márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek közben élvezi, nincs terhére és szívesen jár ilyen foglalkozásokra, valamint nem megy az iskolai eredmények, a tanulás rovására, akkor szerintem nincs vele gond. Nekem például kifejezetten jól jött anno, hogy az iskolai angolórák előtt pár hónapot (de lehet többet) jártam külön, Katedrai angolra pár általános iskolás osztálytárssal. Iskolán kívüli sport dettó.
ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!