Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted a nők vagy a férfiak...

Szerinted a nők vagy a férfiak bántják jobban egymást?

Figyelt kérdés
akár már az iskolában,vagy neten,az életben bárhol,beszólogatások,lenézés stb? úgy értem többségben.
márc. 29. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Rendészeti iskolában jártam, ott pár intézménytől is jöttek "toborozni", voltak elég érdekes beszélgetések.

Többek között nem egyszer fejtegették ezt a témát is, hogy a nők miért agresszívabbak, mennyivel kegyetlenebbek.

BV intézetekben pl a fiatalkorúaknál megy az erőszak (nem a nemi), ott nem nagyon tudják felfogni még, hogy mi is van. Nem érzik a tetteik súlyát, ugye még felelőtlen gyerekek. Férfiak esetében viszont nem nagyon keresik a konfliktusokat már, hiszen tudnak mérlegelni, hogy akár egy verés is mennyi plusz időt jelenthet számukra. Tudnak viselkedni, nem balhéznak.

Ez így logikus is és tényleg érdekes, de mikor mondták, hogy a női börtönök a legbrutálisabbak, arra nem számítottam. Mikor tényleg csak nagy vonalakban mesélik, hogy szék lábtól kezdve, a fogkeféig bármivel erőszakolják a másikat, pusztán csak azért, mert örömet lelnek abban, hogy a másik szenved... Nem nagyon mentek bele a részletekbe, de hogy ez nagyon komoly probléma, hogy az eszköz használatokat is minimalizálni kell, meg nagyobb fokú odafigyelést igényelnek, mivel rendszeres az ilyen jellegű bántalmazás. Valamint hozzátették, hogy férfiak között ugye beszélhetünk "élvezeti" értékről is, nők esetében erről nincs szó. Valamint, hogy az a legritkább erőszak forma, mikor a másikat arra kényszerítik, hogy az elkövetőt orálisan vagy manuálisan kényeztesse. A leggyakoribb az, mikor az elmövető az áldozatnak szenvedést okoz. Állítólag ez világ szinten így van, nem csak a magyar büntetés végrehajtási intézetekben.

Szóval innen veszem, hogy olyanoktól hallottam, akik ezekben az intézetekben dolgoznak.

márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!