Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted a nők vagy a férfiak...

Szerinted a nők vagy a férfiak bántják jobban egymást?

Figyelt kérdés
akár már az iskolában,vagy neten,az életben bárhol,beszólogatások,lenézés stb? úgy értem többségben.
márc. 29. 10:45
A kérdező szavazást indított:
persze van kivétel,de leginkább nők bántják egymást
a férfiak jobban bántják egymást
inkább egyénfüggő
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
A nők max. pletykálkodással bántják egymást, a férfiak meg lebombáznak más országokat😌
márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
A férfiak fizikálisan bántják jobban egymást, a nők lelkileg. A férfiak hajlamosabbak fizikálisan és lelkileg is bántani a nőket, mint nők a férfiakat.
márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez érdekes kérdés.. Szerintem verbálisan sértő dolgokat a nők mondanak inkább egymásnak, viszont a másik lealázása, megszégyenítése a véleményem szerint inkább férfi műfaj.
márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
85%

A nők a nőket.

Ahogy én észrevettem.

márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

#1

Kik is bombáznak annyira??

Van 1 aki kitalálta, a másiknak követni kell a parancsot, ha akarja ha nem. Ha nem, akkor hadbíróság. Most ha nézed az orosz helyzetet is, ha te mint utolsó közkatona nem mész a frontra, akkor ott bizony téged állítanak elő. Oroszországban meg nem szívesen lennél szerintem áruló.


A férfiak bántalmazása szerinted ebből áll csak. Ebben a helyzetben viszont nincs választásuk. A nőknek viszont van, mikor egymás háta mögött pletykálnak, akár komolyabb dolgok terén is, amikkel nagyon nagyon tudják bántani a másikat.

Vagy ha nézed a női börtönöket is, ahol egymásnak bármit feldugnak. Ez nem olyan jellegű erőszak, mint a férfi börtönben, mert ott legalább az egyik félnek van benne "élvezeti érték". Nőknél ez is pusztán csak kegyetlenkedés.

Ha nők lennének a katonai vezetők, sokkal rosszabb lenne a helyzet mint most.

Például feminista szájából hangzott el az is, hogy a fiú gyerekeket már csecsemő korban kasztrálni kellene. Ez szerinted a békés női lélek?? Vagy nézd meg a vegán aktivistákat is, vagy a klíma aktivistákat. Sok ilyenben van benne nő, ami lehetne dícséret is, de ezek nem azok az aktivisták akik dícséretre méltók lennének. Hanem akik másokat erősen inzutálnak, mások vagyontárgyaiban kárt tesznek.

márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is inkább azt vettem észre, hogy leggyakrabban a nők bántják a nőket. Pletykálkodás, áskálódás, rosszindulat, szándékos kibabrálás a másikkal, féltékenykedés, és még hasonlókat lehetne sorolni. Velem is csinált már ilyent nő munkatárs, pedig a mai napig úgy érzem, nem szolgáltam rá.
márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

5

Honnan veszed hogy a női börtönökbe bármit feldugnak egymásnak? Azt azért nem olyan egyszerű kivitelezni.

márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem leginkább férfiak bántanak nőket. Lelkileg és fizikailag is.
márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút a nők
márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy a nők. Néhány képmutató, femcelen kívül bármelyik nő elismeri ezt aki volt már céltáblában. A férfi vs férfi dolog nagyon más, ha pl kiközösítenek valakit ott is nagyon sokat számít, hogy a közösségnek milyen a férfi-női összetétele, a férfiak közvetlen konfliktusokba jobban belemennek, mint a nők, de könnyebben is kibékülnek. Egyetlen egy érvet nem tudsz felhozni, hogy miért ne a nők lennének a top offenderek ezen a fronton, sokszor maga a konfliktus is egy nő miatt alakul ki.
márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!