Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha engem egyáltalán...

Az baj, ha engem egyáltalán nem érdekel se a kegyelmi ügy, se egyik, vagy másik háború, se például a sporthírek?

Figyelt kérdés
Nyilván a celebvilág sem.
márc. 29. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

#10: ja, milyen érdekes, hogy az embereknek különböző véleménye van... ja, nem, ez tök természetes.


Meg ha jobban megnézed, 30-ból 15 választ ugyanaz az ember írta, és főleg ő az, aki leszólja a Kérdezőt. De gondolom, Te ezeket külön számoltad...

márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%
Úgy látszik nagyon ráérnek a munkahelyen, ha ott okoskodnak és hülyeségekkel tömik egymás fejét.
márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, nekem kicsit furcsa, ha valakit semennyire sem érdekel,hogy mi zajlik legalább a határokon belül. Nem azt mondom, hogy baj, csak nekem furcsa.
márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az nem igaz, hogy valakit semmi nem érdekel, hiszen ha dolgozik, vagy akár nyugdíjas, valamilyen közösségben él és lát, hall dolgokat, legfeljebb nem véleményezi és elengedi a füle mellett.
márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem baj. Amióta nem nézek híradót, nem látom annyira kilátástalannak a jövőmet.
márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom itt a vége a témának.
márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18%

Én meg pont attól vagyok rosszul ha valami ennyire fel van kapva mint most ez a magyar Varga szarsag is…

Ebből is látszik hogy mennyire unatkoznak az emberek


A politikánál lmbtq szarságnál unalmasabb szárazabb dolgok nincsenek…

Szintúgy Tóth Gabi, Osvát Zsolti vagy ki…


Meglátom leírva hogy Varga Judit és már okadok kb

márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
18# Egyetértek, egyik kutya másik eb.
márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki másra igényes, én sem kérdezem meg a gyk-t, hogy baj-e, hogy nem érdekel, ha koszos a cipőm. Elfogadom, hogy erre igénytelen vagyok, te is csak fogadd el, hogy igénytelen vagy a tájékozottságra és kész.
márc. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
Baj, mert tájékozatlan vagy és könnyen megvezethető, azt sen tudod, hogy mi zajlik az országunkban.
márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!