Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha engem egyáltalán...

Az baj, ha engem egyáltalán nem érdekel se a kegyelmi ügy, se egyik, vagy másik háború, se például a sporthírek?

Figyelt kérdés
Nyilván a celebvilág sem.
márc. 29. 18:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt egy-két trágárkodót kitöröltek és megváltozott a sorszámozás.

Az információ nagyon fontos, hogy az ember képben legyen a jelenét, jövőjét illetően és dőben tudjon reagálni. Nem a celebhíreket kell olvasni, hanem a napi komoly történéseket követni, ami hat ránk, az országra és a világra.

A beszükűlés a tudatlanság melegágya.

márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Inkább az a baj, hogy egy halmazban szerepel nálad a kegyelmi ügy, a világpolitika, a sporthírek és a celebvilág.


A politikát követni mindenkinek érdeke, aki nem teszi, az ahhoz nyújt segédkezet, hogy a gyerekeink rosszabb világban nőjenek fel, mint mi (és még nincs is gyerekem). Magyarország kormánya konkrétan (részben) az apatikus tömeg miatt tart ott, hogy míg a tisztviselők gyerekei külföldön tanulnak, addig az őket fizető emberek között ma is vannak olyan felnőtt emberek, akiket gyerekkorukban megerőszakoltak úgy, hogy senkihez nem fordulhattak. Érted, az ő pénzükből teljesednek ki azoknak a politikusoknak a gyerekei, akik kegyelmet adtak egy olyan embernek, aki megpróbálta eltussolni azt a szörnyűséget, amit velül elkövettek. Tudom, hogy szar, ha forr az ember vére, de forrjon, mert okot szolgáltatnak rá.

márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy nem követem (a politikai történéseket), hanem hogy nem vagyok elég empatikus vadidegenekkel szemben annyira, hogy felháborodjak, ha valamilyen sérelem éri őket.
márc. 30. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!