Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha engem egyáltalán...

Az baj, ha engem egyáltalán nem érdekel se a kegyelmi ügy, se egyik, vagy másik háború, se például a sporthírek?

Figyelt kérdés
Nyilván a celebvilág sem.
márc. 29. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Semmi ilyet nem nézek. Nem érdekel, ha mások emiatt tájékozatlannak gondolnak. Nekem fontosabb a lelki békém. Máskülönben idegeskednék minden ilyenen.
márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.. és akkor mi van? De gondolom azért téged is érdekel valami, csak nem ezek.
márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj.

Én se nézek híradót, de a családban van, aki igen, így gyakran hallom, mi zajlik, annyi bőven elég.

Facebookon is sokszor megosztanak híreket. Néha elolvasom a főcímeket valamelyik hírportálon.

Engem se érdekel igazán egyik sem, de minimális mértékben képben vagyok.

márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem olvasok híreket. Sokszor látok persze főcímeket (facen pl.követek 1-2 hírportált), azokat elolvasom, nagy ritkán egy-egyet megnyitok, szóval nem vagyok teljesen fogalmatlan, de a saját lelki nyugalmam érdekében nem megyek bele mélyebben semmibe.
márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Nem kötelező ezekkel a dolgokkal foglalkozni.
márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tv-m sincs és az egyetlen social mediám a WhatsApp meg a gyk. Sose voltam jobban.
márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%

De az érdekel, hogy mi mit gondolunk rólad.


Na, ez már kb. beteges.

márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem dehogy nyugi
márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon jó hozzáállás, mert legalább nem szennyezed a lelkedet a média által feltúrbózott hülyeségekkel. A sok negatív hír még ha nem is érinti személyemet, akkor is belső feszültséget okoz.

Én is hárítok mindent, ami személyesen nem érint.

Minek bosszankodjak mások felelőtlenségén, inkább tudni sem akarok róla.

márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10%

Milyen érdekes. Volt egy másik kérdés, ahol meg leszólták azokat, akiket nem érdekel a háború téma... :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1260..

márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!