Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább elégedett vagy inkább...

Inkább elégedett vagy inkább elégedetlen vagy az életeddel?

Figyelt kérdés

[link]


A felmérés szerint nagyjából az ország fele boldog, a másik fele kevésbé. Te melyikbe tartozol?


márc. 29. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Inkább elégedett
Inkább elégedetlen
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Elégedett és boldog vagyok. Céljaimat folyamatosan valósítom meg.
márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Az elmúlt 10 évben anyagilag is révbe értem. Bebizonyítottam, hogy nem a politika dönti el mire juthatok, hanem saját magam. Akármit csinálnak, velem nem b*sznak ki, mindent megoldok legálisan.
márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Elégedett vagyok. Hiányom nincs. Így is sokkal több mindenem van, mint a világon élők egy részének. Van, aki azért fohászkodik, hogy élelme legyen, akkor én miért ne legyek elégedett?
márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Abszolút elégedett vagyok, napról napra haladok az életemmel előre, nekem minden meg lett adatva, és eltudnék képzelni jobb helyet ahol élhetnék de Magyarországot is nagyon szeretem, persze politika mentesen
márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Azért jellemző tarsadalmunk egy csoportjára, hogy ha véletlenül jól érzi magát valaki, elégedett az életével, mert mitadisten saját erőből megcsinálta, akkor azt lepontozza.

Nem lehetsz az életeddel elégedett egy fideszdiktatúrában! Amikor a barna eső esik! Áruló! Csak te ne legyél elégedett amikor a másik 10,7 millió éhezik, nyomorog. Én is itt az irodában Pesten ahol netto 743500-ért robotolok.

márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Inkább az elégedett felé hajlok, de még így is van min (bőven) javítani. Tanulmányok, karrier terén sikerült messze többet elérnem egyetem alatt, mint azt gondoltam volna, szüleimmel sincs rossz kapcsolatom. Viszont... a szociális életem messze van a tökéletestől; közelebbi ismerősből akad jócskán, barátból, akire tényleg lehet számítani, azonban nagyon kevés van. Nekik pedig más igényeik vannak, többségük nem az a fajta, aki benne lenne különféle programokban, vagy akár abban, hogy beüljünk valahova egy kávéra/limonádéra, vagy egy ebédre.

Bár ezek mellett is inkább az zavar, hogy még sosem volt párkapcsolatom, és nem tűnik úgy a dolog, hogy ez egyhamar változni fog. Részben azért is, mert amúgy én is tehetnék többet az ügyért.

márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a #6-ost például miért kellett lepontozni? Gyökerek (híres regény)
márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!