Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik hogy a mediterrán...

Létezik hogy a mediterrán rasszba tartozok?

Figyelt kérdés

[link]


A családom akikről csak tudok, magyar származasúak, de már általános iskolában feltűnt hogy sokan romának néznek engem, barnább volt a bőröm kicsit, mostmár ez moderálódott de nagyon könnyen barnulok. A wikipedia ( amit linkeltem) szerint esélyes, mert sok dolgot igaznak találtam magamra. Magas vagyok, férfi, sötétbarna hajam van, vastag sötét szemöldök, későn érő vagyok, továbbá apukám 50+ éves és nem néz ki annyinak, tehát talán későn öregedő is. Mindig is azt hittem hogy van valami közünk az olaszokhoz, kulturálisan is nagyon hasonlóak vagyunk hozzájuk ( ami mondjuk nem származás alapú)

DNS tesztet amit csináltam nem talált semmilyen latin származást, csak magyart és még talán németet írt.



márc. 30. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Minden roma azt mondja magárol,hogy ő olasz,szóval...
márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Chi cerca, trova.
márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kunoknak is barnább a bőrük.
márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Cosa dovrei cerchare? 🥲
márc. 30. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
A titan az egy. A Titanok az idobe tudnak utazni. A titan idejott a FOLDEKRE pedig nem is tudhatott volna, mert a Foldunknek volt IDOBURKAI. Ezek vedtek meg az egesz Foldet az idokarokozoktol es meg nem tudtam mindet kipusztitatni. A masodikkal Tenocstiklanbol Magyaroszag es szomszedai elerhetok.
márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt a választ be kéne tenni a bibliába
márc. 30. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!