Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már minden online közösségi...

Már minden online közösségi platformon csak a tarhálás megy?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Társkereső oldalakon is egye gyakoribb, FB csoportokban is, sőt a TokTok-on is.


Segítsek (vagy segítsen valaki) neki, mert kirakták az elbérletből, nincs pénze ételre.


Társkeresőkön, meg TokTokon aztán a csajnan "látszó" profilok cserébe még randit és hasonlókat ajánlanak. Persze azt sem lehet tudni valós-e a profil.


Eleinte néha pár ezer, volt hogy 5-10 ezer forinttal segítettem. Nyilván azzal a tudattal hogy valszeg átvernek. De a lelkiismertemre halgattam, hátha segítek vele.


Aztán legtöbbször még a kéregető akinek utaltam, még jobban belekezdett a lelki nyomasztásba. Persze akkor már elzárkóztam.


Most komolyan... ennyi tarháló biztos nem volt pár éve mint most.



márc. 30. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak hogy másnak is a tapasztalata?


Most regisztráltam egy nemzetközi language exchange, oktató platformra.


Már az első érdeklődő tanulna magyarul, én tőle angolul. Beszélgetünk angolul. Nemoskára már jön azzal, hogy szépségszalonja van és mellékesen Etehereum befektetése.


Jóvan szevasz, már tudom befektetést fog javasolni, amiben nyilván én leszek lehúzva. Bár mondjuk ez a csalás, nem a tarhálás kategória.

márc. 30. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hát jah , ha azt vesszük napi szinten lehetne gyűjteni valakinek..mert hátrányos helyzetben van...


ha azt veszed hogy ha 1 millió ember csak 1000 ft-ot ad az 1 milliárd.

márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!