Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ilyen esetben?

Mit tennél ilyen esetben?

Figyelt kérdés

19 évesen, keresztnevet változtattam. Sokan megszokták, de az apai rokonaim hiába kérem akkor is azt hajtsák, ''nekem úgy is X maradsz hiába változattad a neved Y-re nekem akkor is X maradsz és kész.''


Egy 64 éves rokon a nagyanyám testvére azt mondta:'' Nekem X maradsz akkor is, nehogy már egy 21 éves fiatal élet tapasztalatlan gyerek mondja meg nekem egy meglett 64 éves nagymamának és anyának aki megjárta az élet útját hogy őt hogy szólítsam''


márc. 30. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólítsd te is más néven, amíg nem az új nevedet használja.
márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Szólísd a mamád testvérét papának, hamár egy meglett 64 éves nagymama🤣
márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Már megint te vagy az csávó aki nem tud beletörődni abba, hogy a többiek nem fogadják el a nevét? :D
márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Adnék az ilyennek egy nevet, amitől sikítófrászt kap és következetesen azon szólítgatnám a találkozásaink alkalmával - addig, amíg be nem fejezi a számomra kellemetlen viselkedést. Ha felháborodva sérelmezné és számonkérné a viselkedésem miértjét, azzal indokolnám a magatartásomat, hogy így próbálok megfelelni az általa elvárás szintjére emelt X vérvonal követelményrendszerének. Mehet kapálni!
márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan régóta írogatod ki ezt a kérdést, hogy akár el is távolodhattál volna ezektől a rokonoktól ennyi idő alatt.
márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!