Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Különleges embernek tartod...

Különleges embernek tartod magad, úgy érzed van benned valami felsőbbrendű másokhoz képest?

Figyelt kérdés
márc. 31. 09:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, különleges vagyok. Másokhoz képest, bizonyos értelemben felsőbbrendű.
Nem. Egy teljesen átlagos ember vagyok.
Másokhoz képest inkább átlag alatti vagyok.
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én teljesen átlagos vagyok, semmiben sem vagyok jobb mint mások. Talán rajzolni picit jobban tudok az átlagnál de ennyi. Ezzel nem megyek sokra :D

Bár nem is tudom, én azt hiszem szeretek átlagos lenni, nem szeretem ha feltűnő vagyok, elbújni szeretek a tömegben, hogy ne vegyenek észre.

márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Külsőre, értelmi szintre, életszínvonalra átlag feletti vagyok, de ettől még nem vagyok felsőbbrendű.
márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
A 3-ast ne szavazzátok le, jobbnak lenni a többségnél okkal vagy ok nélkül, vagy jobbnak gondolni magunkat nagyon nem ugyanaz, az utóbbi utal arra, hogy valaki felsőbbrendűnek tartja magát, ami számomra megvetendő.
márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
A 2-est ne szavazzátok le, bocsi
márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Néha igen, de ez amolyan beképzeltség nálam, és nem mindig mutatkozik meg. :)
márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3


Ha a jobb nem egyenlő a felsőbbrendűvel, akkor mi a "felsőbbrendű" definíciója?

Másként szólva:

Például Albert Einstein jobb vagy felsőbbrendűbb volt?

márc. 31. 10:14
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

A felsőbbrendű azt jelenti, hogy lenéz, megvet másokat, ehhez nem is kell okosabbnak vagy gazdagabbnak lennie náluk, sok átlagos ember is él hatalmas egoval.


De eközben van olyan milliárdos is, aki segít másokon, tisztelettel beszél velük, egyenlő félnek tekint más embereket. Nem nézi le őket csak azért, mert gazdagabb náluk.

márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Külsőre átlagos, talán rajzolásban festésben kicsit tehetségesebb vagyok az átlagnál,de ennyi.

Ennek annyi haszna volt,az életemben,hogy középiskolában és az egyetemen pár lányt letudtam nyűgözni,eltudtam csábítani.


Intelligenciában átlagos annyi,hogy több forrásból informálodok.

Olvasok jobboldali és baloldali hírportálokat,de olvasok külföldi hírportálokat is.

márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Magyar vagyok így teremtésre születtem!
márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

9# jól mondod...

Teremtésre születtél XD :)

Házasság+3 bevállalt gyerek és megkaphatod a kedvezményes hiteledet.

márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!