Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden szadista késztetést...

Minden szadista késztetést érez hogy másoknak ártson?

Figyelt kérdés
Ocd-s is vagyok stb, vannak szadista késztetéseim de nem olyan mint az ocd-s, múltban piszkáltam embereket akikről tudtam hogy fáj nekik. Valahol bánom, de valahol mégsem, inkább azt bánom hogy nincs bennem megbánás és a tetteim emléke még mindig extázist okoznak. Valahol sajnálom azokat az embereket, de akkoriban nem tudtam magam kontrollálni. 23f
ápr. 5. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem mindenki szadista!
ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is arról beszélek te nagy tudású, hanem arról hogy minden szadistának vannak e ilyen késztetései.
ápr. 5. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez hatalmi harc kisebbségi komplexusok miatt. Igen késztetés.
ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Ezért szadista.

Én is csináltam, de minimális mértékben, viszont engem elég intenzíven bántottak.

Jóval idősebben még mutatóban sem érzek már erre késztetést, hogy ártsak.

Kivéve az engem elnyomó agresszorok.

Nálam fordult a kocka, a védteleneket nagyon óvom mindentől, az erőseket meg próbálom elnyomni.

ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Hiszen szadista.
ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen aki kicsit is gyenge pillanatnyilag, azoknak akarnak ártani főleg. Ismerek ilyet és idegbeteg lesz ha akár minimális ideiglenes gyengeséget tapasztal. Az erőseknek nem ártanak szerintem, ezért ők kinevelik a nárcisztikusokat aki sose mutat gyengeséget és az is szadista sokszor.
ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!