Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudok megváltozni?

Hogy tudok megváltozni?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, és NEM szidást és hasonlókat!!



(A legjobb haverom akit még általános óta ismerek, sikeresen felnyitotta a szemem. És azt is megkérdezte tőlem, hogy megváltozok, vagy vége ennek a barátságnak.)



El lettem véve már pár éve a szüleim által ilyenekkel foglalkozó emberekhez, és mind azt mondta hogy pszichopata vagyok, amit én tudok is, mind most mind előtte. Amit tudok de más nem, hogy mazochista és szadista is vagyok. Mellesleg jó érzéssel tölt el az ha másokat lelkileg terrorizálhatok.


Miért szeretnék megváltozni?

Mert ez a srác a legjobb barátom, óvoda óta ismerjük egymást de ez a dolog nagyon eltágít minket egymástól.


17/F



jan. 31. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Magadért változz, ne más miatt.


És így a leírtak alapján szakembert javaslok.

jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Zártosztályon a helyed
jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Hozz döntést hogy milyen akarsz lenni. Az ilyen vágyakhoz, ha nem tudsz megállni tőle olyat keress aki élvezi, mert vannak, de ne tegyél olyat ami másnak a kárára lesz. Barátaidat tiszteld, ha ilyen vagyaidat rajtuk éled ki jobb ha nincsenek melletted. Nekik ártasz vele.
febr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

1. 18 éven alul nem diagnosztizálható valaki antiszociális személyiségzavarral. Apró megjegyzés egyébként, hogy minden pszichopata antiszociális, de nem minden antiszociális pszichopata.



2. Ha szeretnél megváltozni, akkor nem vagy pszichopata. Egy pszichopatának nincs baja saját magával, nem akar megváltozni, és nincsenek emiatt lelkiismereti gondjai. Jól érzik magukat a bőrükben. Ez egy - a normális agytól markánsan eltérő - genetikai rendellenesség, és az önreflexió is nagyon ritka a pszichopaták körében.



3. Van egy legjobb barátod. Ez is kizárja a pszichopátiát. Egy pszichopatának felszínes barátságai vannak, magányos farkasok, és jól elvannak egyedül, nincs szükségük más emberekre, MINT BARÁTRA. A kihasználás miatt kellenek neki az emberek, de nem barátkozni akarnak, mert az érzelmi életük sekélyes, és csak önmagukra korlátozódik.

febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!