Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki a magányossága és...

Ha valaki a magányossága és társkeresési sikertelensége miatt jár prostizni azt miért ítélik el?

Figyelt kérdés
Azt várják, hogy nőt ne is lásson inkább, csak a képernyőn?

ápr. 5. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Én nem ítéllek. Eridj, és többet ne vétkezz!
ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy klerikálfasiszta társadalmi berendezkedésben mindenkit elítélnek, aki képes megélni a szexualitás örömét!


Tóth Tihamér "Tiszta férfiúság" című - minisztériumi rendelettel kötelező olvasmánnyá tett - szexuális felvilágosító könyvecskéjét már elolvastad?


(A neten megtalálja a Google és letöltheted - olyan büszkék erre a kiadványukra a konzerv-katolikusok.)

ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem csak a vallásosok ítéletéről beszélek. Mert az legalább a hitük szerint van. De egy átlag embernek mégis mi a baja ezzel? Vagy milyen megoldást ajánl az unalmas "legyél gazdag és menj edzeni" helyett?
ápr. 5. 12:45
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ítélem az ő dolga.
ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Van egy kollégám, szegény bűn ronda és a stílusa is idegesítő, egyszerűen minden nőt taszít. Prostizik, elég keményen, még listája is van, ahol pontozza őket :D Nem ítélem el, mert igényei neki is vannak, és már az a szint, amikor tényleg esélytelen, hogy máshogy nőhöz jusson. Inkább ez, mint valakit megerőszakoljon.
ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Mivel Magyarországon alkotmányellenesen előtérbe van tolva a vallási befolyásolás, így ez a mentalitás teljesen áthatja az emberek gondolkodását.


A másik dolog pedig a kapitalizmus hétköznapi valósága - ha csóró vagy és nem baxhatod az energiád 100%-át a sportba, akkor dögölj meg - lehetőleg lassan és csendben!

ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kólauborkával ***** válasza:
85%

Kit érdekel más véleménye? Egyáltalán honnan tudnak róla? Az én fejemben az emberi nemi élete csak saját magára, illetve arra akivel csinálja tartozik, senki másra.

Szerintem csak simán elsztorizod, csak a kitya nem kíváncso arra mit műveltél vele, na ez elítélendő.

Vagy te hányszor hallod, hogy az asszonyt így meg úgy megpöcköltem stb…?

Ja ,vannak ilyen ismerőseim azért gondolom, hogy te is ezt csinálod.

ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy nem dicsekednék vele. Az nonszensz. Én az általános megítélés okaira vagyok kíváncsi. Amire született is pár egész jó válasz. Egyébként én képtelen lennék lefeküdni egy prostival, mivel nem akarja. Csak rossz érzés, hogy akkor maradj egyedül és kész. Le van írva az ember.
ápr. 5. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem azért, mert tabu téma, és mivel az, kényelmetlenül érezzük magunkat miatta. Amitől meg kényelmetlenül érezzük magunkat, az ellen hárítással, támadással, okoskodással és szentbeszéddel vedekezünk. Mintha nem húzná a phaszára az első nőt, aki szembejön, az aki 5 évet lehúz egy lakatlan szigeten.
ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van aki nem szeret dumálni meg ködösíteni ez olyan mint mikor valaki be megy egy kocsmába na ott mit fog csinálni mindenki tudja miért megy oda.
ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!