Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az osztrákok mit gondolnak...

Az osztrákok mit gondolnak vajon rólunk, magyarokról, hogy kezelnek minket?

Figyelt kérdés
A kérdést az ihlette, hogy beszéltem valakivel, ő is, én is kint dolgozunk. Ő is magyar. És ilyeneket mondott, hogy az osztrákok milyen jó munkaerőnek tartanak minket, minket becsülnek stb. És milyen más kultúra ugye a migránsok stb. stb. Én meg egyáltalán nem gondolom, hogy a honiak különbséget tesznek egyikünk vagy másikunk javára (pláne hogy tőlünk el lennének ájulva), mind olcsó munkaerő vagyunk, ebenguba. Ti hogy látjátok?
ápr. 6. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az is fontos, mit gondolnak rólunk más nemzetek, de az még fontosabb mit gondol rólunk személy szerint Isten.

Te hogy látod, rólad mit gondol?

ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes általánosítani.

Sok helyen Ausztriában pont úgy kezelik, hogy a magyarok (meg a románok, a lengyelek, stb.) olcsó, kiapadhatatlan munkaerőforrások. Egyik elmegy, jön a helyére másik, ezért nem feltétlenül becsülik meg. Mások pedig az olcsó munkaerő ellenére értékelik azt is, aki szorgalmas, becsületes, és ezeknek az embereknek igyekszenek segíteni is.

Sajnos én személy szerint a megbecsülést kevesebbszer láttam a saját szememmel, mint az ellentétét, de az is igaz, hogy szorgalmas, jó dolgozót is ritkábban látok magyarok közül, szóval erre nem húznék fel statisztikát.

ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy becsülnek.
ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ma már semmit sem gondolnak rólunk. Elkipcsákosodtunk rendesen...
ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Nálunk jönnek - mennek a magyarok a melóhelyen, de az a kevés osztrák, ha kihal, más nem is lesz, mert ennyiért ők nem dolgoznak.

Nem vettem észre, hogy konkrétan lenne megkülönböztetés, de ez nálunk van, máshol tudom, rosszabb a helyzet.

ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HunLo ***** válasza:

,,Az osztrákok mit gondolnak vajon rólun"

Azt ,hogy ennél nagyobb bírka nép talán csak az észak koreai.

De még azt sem zárják ki ,hogy mi vagyunk az első helyen.

Sőt valószínűleg mi is vagyunk az elsők a világon azt gondolják.

máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!