Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok azoknak az embereknek a szemébe nézni, akiket nem találok szépnek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Akik esetében fennáll a probléma nemtől függetlenül:

- Elhanyagolt külsejű vagy szimplán csak egyáltalán nem attraktív emberek

- Családtagok, főleg szülők

- Idős emberek

- Tanárok


Akiknek gond nélkül bármikor bele tudok nézni a szemébe, kivéve amikor nagyon rossz kedvem van:

- Azok az emberek, akiket vonzónak vagy éppen csak esztétikusnak tartok. Szintén nemtől függetlenül.

Fontosnak tartom hangsúlyozni, hogy nem kell mindenáron vonzalmat éreznem feléjük. Elég az is, ha megütnek egy minimum szépségi szintet, és máris nem érzek belső ellenállást arra, hogy a szemükbe nézzek.


A neten hiába keresgélek, mindig csak olyan cikkeket találok, hogy az emberek pont azoknak szemébe nem tudnak belenézni, akikhez vonzódnak.


Pár infó rólam:

Egy olyan ember vagyok, akinek sokáig nem voltak barátai, és nagyon alacsony szinten voltak az interperszonális képességei. 17 évesen kezdtem el először odafigyelni tudatosan szemkontaktusra, azelőtt nem nagyon néztem az emberek szeméme. Most vagyok 18 éves.

Valószínűleg az sem elhanyagolható szempont, hogy mindkét nemhez képes vagyok vonzalmat érezni, de elsősorban inkább lányokhoz. A fiúkban is inkább lányokra jellemző tulajdonságokat kedvelek, mint például karcsúság, szőrtelenség formás hátsó.



ápr. 6. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Valaki más esetleg nem tapasztalt bármi hasonlót?


Nagyon szépen kérlek titeket, ne ítélkezzetek.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

ápr. 6. 16:46
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Akkor tükörbe se tudsz nézni?
ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert felszínes vagy és éretlen.
ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Irtam privátot :D Mert itt tuti lepontozna a sok okos.
ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert még fiatalka vagy, nem kaptad meg azokat a bizonyos 'szükséges pofonokat' az élettől. Majd elmúlik. Addig meg ne kattogj ilyen dolgokon. Csajozz, pasizz, barátkozz, stb.
ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!