Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk van ezzel az emberekn...

Mi bajuk van ezzel az embereknek? Egyáltalán baj ez?

Figyelt kérdés
Miért rossz az, ha egész nap mosolygok, s próbálok mosolyt csalni az emberek arcára? Ha megkérnek komoly dolgokra persze, hogy azt is megteszem, de, az miért baj, ha mindent nem úgy mint egy robot, hanem viszek bele egy kis kereativítást? Próbálok az emberek kedvében járni, segíteni nekik, de nem "csicskáskodok", hanem akit arra érdemesnek tartok figyelek rá, próbálok neki segíteni a bajaiban, ha hagyja, s nem tolakodóan... Ez baj?

2014. máj. 14. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Akiket én ismerek, és egyfolytában mosolyognak iszonyatosan irritálóak, és nem csak szerintem, hanem az emberek nagy része szerint. Most nem arról van szó, hogy fa pofával mászkáljon valaki egész nap, mert az a másik véglet, meg én is van, hogy rámosolygok valakire, mosollyal hallgatom, ha valaki valami érdekesről mesél, vagy ha valami vicces van, természetesen nevetek.

De az, ha valaki egész nap mosolyog engem nagyon zavar, mert baromira nem tűnik hitelesnek. Pluszba ezek az emberek a legtöbbször iszonyatosan 'nyájasan' beszélnek, sokszor meg is emelik a hangjukat, amitől a falra tudok mászni...


Nem tudom, hogy te hogyan viselkedsz, de az egész nap mosolygás a legtöbb embert tényleg zavarja, legalábbis az én környezetemben..

2014. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Az egész nap mosolygó emberek engem is zavarnak, mert az egy hamis képet ad róluk. A legmosolygósabbak a legszomorúbb emberek. A nevetés csak egy álca, ami mögé elbújik az ilyen ember, és nem gondol a rosszra, mert félő, hogy belerokkanna. Van egy ilyen ismerősöm, ő mondta, hogy csak egész nap nevetve tudja túlélni a napokat, másképp öngyilkos lenne.
2014. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Ha valamit csinálsz, akkor normálisan." Mindennek megvan az ideje, melónak, humoroknak, kreativitásnak. Inkább próbálj az adott dolgokra kicsit több figyelmet, koncentrációt fordítani, és akkor nem lesznek olyanok, hogy miért zavar másokat ez meg az :D
2014. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%

Szia!

Nem ismerlek de én is ilyesmi vagyok. Én sajnos tulsúlyos vagyok és a pszihológusom szerint azért nevetek mert (tudat alatt) a "társadalom értéktelen tagjának tartom magam"... Én nem hiszem így de nem nagyon szeretik az ismerőseim mert még a nagyszülőm temetésén is nevettem, ami valljuk be elég gáz... Remélem segítettem, szia!

2014. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Lepontoztok, de az utolsó válaszoló is engem igazol. Hát igen, ez a gyk.
2014. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne problémázzál, 76% az egész jó.
2014. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
47%

Igazuk van az előttem szóloknak. Az egész nap mosolyógós típus már elég gyanús. Akik minden helyzetben mosolyógnak sokszor valójában szomorúak, szorongók vagy zavartak.


Én emberekkel foglalkozom, munkámból adódóan sokat molygok, kedves vagyok, kedvesnek kell lennem. DE nem mosolygok folyamatosan mert azzal hiteltelenné tenném magam.

2014. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok túlsúlyok,igaz, elég sok elvárásnak kell megfelelnem, s ha nem próbálnék kicsit boldog lenni, mosolyogni azt hiszem magamba zuhannék, s nem volnék semmi olyanra képes, mint most :D Így versenyzek, szerepelek, táncolok, éneklek, s ha színpadon az emberek egy mosolygó lányt látnak ők is érzik, mit akarok közöli az énekemmel-táncommal. Persze a szomorú dalok közben nem mosolygok, de ha például még a szöveg is vicces ha fapofával eléneklem szerintem az senkit nem érint meg. Vannak napok, amikor úgy érzem nem bírom, de ha suliban mindenki azt kérdezi mi a baj, az rosszabb, mint vicceket mesélni, mosolyogni, s más arcára is mosolyt csalni.
2014. máj. 15. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Van elég dolgod az életben hogy előrébb legyél az elgondolásaidban. Válogasd meg kit akarsz magad mellé, és ki az aki figyelmen kívül lehet hagyni. (Én mondjuk 'általában' az elszántságot jobban díjazom. Ehez meg nem illik a mosoly :)) Ezzel nem azt mondom hogy aki számodra éppen 'semleges' neki fapovával hallgasd végig. De mint mondtam mindennek megvan az ideje, és a módja.

Remélem tudtam segíteni, és még vissza nézel ide :D (Mégha fárasztó is vagyok :P)

2014. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D hát ez az, nekem az elszántsághoz is van egy mololyom, ami azt szokta sulallni másoknak( már mondták is) hogy valamin megint töröm a fejem, vagy valamit nagyon akarok :D, lehet hogy ilyen az arcom :))
2014. máj. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!